Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film, MAGYAR címe?

Mi a film, MAGYAR címe?

Figyelt kérdés
Arról szól hogy, a jövőben az emberek nagy része meghal és ilyen zombi lesz. Van egy faszi aki nem emlékszik semmire, és van egy Will Smith féle túlélő, na és a srác beleszeret az igenis élő, vele egykorú lányába. Nem túl régi 2012-es vagy 2013-as.
2013. febr. 18. 19:09
 1/7 AccountManagerkovács ***** válasza:
Nem a Legenda vagyok?
2013. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legenda vagyok

Jó az 2007-esnek is... :D

2013. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

erre gondolsz?:)

http://www.youtube.com/watch?v=x3ErWNBX9Rc

a konkrét magyar címét nem tudom,és sajnos még ezen a néven sem találom,de remélem te nagyobb sikerrel jársz

2013. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jobban belegondolva nem a Legenda vagyok, de nem is amit a 3. írt mert abban nem láttam Will Smith és az egy szar zombis film lesz :D
2013. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is csak azért gondoltam erre mert Will Smith félét írt,ebből arra gondoltam hogy nem pont róla van szó,csak valami hozzá hasonló emberkéről,más szerelmes zombis filmet meg nem ismerek:D
2013. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tisztelt AccountManagerkovács köszönöm válaszod, de ez nem a Legenda vagyok amit én keresek.


3.válaszoló, köszönöm az az.


4.válaszoló, azt írtam Will Smith féle túlélő, nem azt hogy, Will Smith szerepel benne.

2013. febr. 19. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!