Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fairy Tail! Aki olvassa a...

Fairy Tail! Aki olvassa a mangát, vannak ilyan AMV-k amikben össze teszik Sting-et meg Lucy-t, tényleg vannak benne ilyen képek mint ebben a videóban?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=M4y8H-8hPFo

mint pl 00:16-nál meg 00:30-nál???



2013. febr. 18. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Hallod , hagyátok már abba a hülyeséget ... nem és nem lessz karakterek random összejövetele , 160rész alatt megtanulhattátok volna ez shounen fight , nem romantikus fantasy . Ugyanezt a narutora is mondom , hova látjátok bele a szerelmi szálat ??


Amúgy ez az amv összevisza fanart meg öszevágott kép.

2013. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jól van na bocsánat hogy megmertem kérdezni...nem bele látom csak kérdeztem hogy igaz-e ha tudnál olvasni és felfognád a lényeget és nem e bele magyarázást látnád meg benne akkor még az eléggé jó lenne mert én nem bele látom csak megkérdeztem mert ezek olyan elbizonytalanító képek mert én a mangát nem olvasom és mégis akkor honnan a fenéből kéne tudnom hogy igaz-e? azért egy kérdés feltétele ne fájjon már ennyire....ha meg nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább ne válaszolj..... amúgy köszi. és képzeld tudom hogy ez nem egy romantikus anime de mivel ebbe is vannak azért szerelmes emberkék ezért gondoltam hogy talán igaz lehet mert az InuYasha se egy romantikus anime mégis összejöttek..... és akkor lehet jönni azzal hogy 1000ből egy.... ez meg lehet hogy az 1000ből a 2-ik. a lényeg hogy lehetne normálisabban is válaszolni.
2013. febr. 18. 23:11
 3/5 A kérdező kommentje:
de azért kössz most már legalább tudom hogy nincs semmi ilyesmi a mangában.
2013. febr. 18. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Normálisan válaszoltam xd ...


Az Inuyashaban meg nincs igazad , a kategóriái közt ottvan a Romance is , szóval romantikus is , míg a fairy tail fatasy shounen a kettő távoláll egymástól , ráadásul ha nézed a FT-t tudod hogy már az elejétől nincs benne semmi romantikus , csak 1 rakat fight , míg az Inuyasha már a Kykio-s Kagome-s alaptörténettel úgy indítt.


Amúgy ne haragudj , de tényleg kicsit zavaró hogy páran ( és itt most nem rád gondolok ) , bele látnak egy shounen fightba szerelmi szálat.

2013. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez végülis igaz az InuYashára..... de amúgy még azért kérdeztem mert ugye azért ott volt az a rész amikor Erza meg Gerard majdnem megcsókolták egymást és ebből gondoltam hogy talán akkor ezek a képek is igazak lehetnek.
2013. febr. 20. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!