Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 90-es években játszott,...

90-es években játszott, kutyás rajzfilm címét keresem. Valaki emlékszik rá?

Figyelt kérdés
Egy kisebb falka kutyáról szólt, akik elvesztek, és szerettek volna visszakerülni a családjukhoz, gardáikhoz. A gazdáik egy házaspárból és a kb. 10 éves fiúcska voltak, s talán egy költözés során vesztették el őket. Egy agár biztos volt a kutyák között, akinek egyszer végig kellett futnia egy szobán, ahol a kövek alatt csapdák voltak, ezért is választotta őt a vezérkutya, mert gyors volt, így nem sérülhetett meg. Egyszer pedig látták a családot is, de akkor csak a kisfiú hallotta meg a hangjukat a kocsiban, a szülei pedig nem hittek neki.

2013. febr. 19. 08:47
1 2
 1/20 anonim válasza:
Ez a macskaarisztokratak kb csak kutyás de nem tudom a címét ha sorozat akkor azt hiszem minden kutya mennybe jut ha nem akkor nem tudom a címét
2013. febr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem az volt, annál régebbi, és teljesen más.
2013. febr. 20. 08:49
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a régi mesékről annyira nem hoznak létre netes tartalmakat, főleg, ha nem angol, akkor kulcsszavakkal sem nagyon lehet keresni rá.
2020. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez volt az:


[link]

2020. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most nézem, hogy a kérdés több, mint 7 éve lett kirakva (bár tegnap is jött rá egy válasz).
2020. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi, nagy valószínűséggel ez lesz az, bár igen kevésre emlékszem, de a félős agárból szinte biztosan ez az.
2020. nov. 28. 17:20
 7/20 anonim ***** válasza:
A félős agár neve a magyar szinkronban "Spuri", ha jól emlékszem. Az összes MTV-n vetített rész fent van szerintem a neten, úgyhogy vissza tudod keresni azt a részt is, amire emlékeztél. Sajnálom, hogy 7 évet kellett várni erre (én csak most láttam a kérdést).
2020. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Párszor volt már kiemelve, de örülök, hogy most már legalább megvan. Ennek is csak a felét adták le, sose láthattuk, ahogy hazajut szegényke.

Már csak egy vígjátékos kérdésemre kellene a válasz, az is már régi kérdésem.

2020. nov. 28. 18:05
 9/20 anonim ***** válasza:
Melyik az a vígjátékos kérdés?
2020. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
2020. nov. 28. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!