Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen II. világháborús,...

Milyen II. világháborús, holokauszt témájú filmeket tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Ami nem annyira dokumentumfilm feeling, olyanra célzok Pl. A csíkos pizsamás fiú vagy Anne Frank naplója. És ami a zsidók irtásáról szól. Köszi!

#film #zsidó #holokauszt #II. világháboú
2013. febr. 20. 16:07
 1/8 AccountManagerkovács ***** válasza:
57%
Kézenfekvő: Sorstalanság.
2013. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HalkHogen ***** válasza:
57%
Az élet szép
2013. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Tisztelettel megkérdezem,az még fel sem merült benned,hogy a zsidóírtás talán nem is teljesen úgy volt,ahogy azt beállítják?

Pár kattintásodba és pötyögtetésedbe kerülne,hogy kicsit utánanézz a google-n.


(Lehet lepontozni,nem igazán érdekel).

2013. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell minden olyan kérdésben elkezdeni ezt a : "nézz már utána a holokausztnak mert biztos nem tudsz róla semmit" válaszokat??? Nem azért pontoznak le az emberek mert nem tudják elfogadni a véleményed (én spec. el tudom) de teljesen felesleges vitákat szítsz Utolsó.
2013. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Shindler listája

A csíkos pizsamás fiú

A fekete könyv

Sophie választása

A zongorista

Életvonat

A szürke zóna

Ámen

Anna Frank igaz története

Szökés Sobiborból

A kilencedik nap

Alku az életért

Az ördög számtana

2013. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek,

3. válaszoló:

Nem azért tettem fel ezt a kérdést, mert meg szeretném tudni, hogy pontosan mi volt... Nekem filmre van szükségem. A videó anyagra. És azt, hogy mire kell te nem tudhatod. Ja, és csak nagyon kevesek tudják hogy mi volt. Lehet, hogy ha utána keresek sem az igazságot találom...Ennyit akartam csak elmondani

Örülök, hogy válaszoltál. Szép napot.

2013. febr. 21. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

"Időpont 02-20 21:11"


Elnézést,igazatok van.Egyszerűen csak annyira idegesít ez a téma,hogy egyesek teljes homályban élnek.Persze tudom,nem oldok meg az ilyen válaszokkal semmit,de rosszabb pillanataimban úgy érzem,muszáj írnom(még ha fölöslegesen is).


"Nem azért pontoznak le az emberek mert nem tudják elfogadni a véleményed"

Azért sajnos teljes mértékben ez sem igaz.Vannak akik el sem gondolkodnak egyes válaszokon(ne az enyémet vedd most alapul) és nyomkodják a mínuszt,csak mert nem tetszik nekik,holott lehet az egy teljesen megfelelő válasz is.

2013. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Nem 2.VH-s, de az én hasonloó témáju kedvenceim:


Munich

Argo

The Debt


Imádom!

Kémfilm + Zsidó téma + Kis akció + Nincs bullshit vallás meg ideológia egyikben sem.

2013. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!