Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Jóban rosszban című filmben...

A Jóban rosszban című filmben Péternek volt/van azóta barátnője, hogy Alexa kómába került? Egyéb kérdés?

Figyelt kérdés
Szerintetek Alexa felébred valamikor? Egyszer ősszel már majdnem tényként kezelték, hogy L. Claudia visszatér a sorozatba, azóta nem igazán lehet ilyet hallani, de ugye hirtelen is dönthetnek... Szerintetek, ha visszatér Alexa, akkor együtt lesznek Péterrel? Én személy szerint nagyon örülnék neki. Nagyon sajnálnám, ha felébredne, de a szerelmét elvesztené. Addig néztem a sorozatot, ameddig Alexa benne volt, utána már nem igazán, csak néha. Így kíváncsi lennék a véleményekre.
2013. febr. 22. 21:44
 1/6 A kérdező kommentje:
*sorozatban
2013. febr. 22. 21:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem nézted akkor nem ismerheted az új szereplőket. Van barátnője, az egyik "új" nővér az (Sallai Nóra játssza).


A Liptai-szál szerintem nincs megerősítve, viszont nem is írták ki. Így később elő lehet húzni, vagy ha végleges akkor ki lehet írni. Még most is vissza szoktak rá utalni, de jegelve van a karakter.

2013. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen a választ. Ha van barátnője, akkor elég érdekes lenne, ha Liptai visszatérne. Sok kérdést felvetne. :)
2013. febr. 23. 11:18
 4/6 anonim válasza:
Hát ezzz valóban annyira éérdekes lenne hogy cak na:D
2013. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Alexa nem hiszem hogy felébred,SZERINTEM nem lesznek együtt, ha netán visszatérne ugyanis Péter Mónikát szereti és ALEXA FÉLTÉKENY LENNE RÁ,Mónika(nővér) Péter barátnője
2013. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En azt olvastam, nem is olyan reg hogy Clau a kozeljovobe lazhato lesz. Igazabol en szerettem benne, es varom hogy vissza jojjon, es hozni fog magaval nem keves veszekedest,gondot peter es a baratnoje kozott..
2013. júl. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!