Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ilyesmi film vagy sorozat?

Ilyesmi film vagy sorozat?

Figyelt kérdés
néhány fiatal egy házban van... lehetőleg 21. századi film, mindegy milyen kategória... csak legyen hangsúly az emberek érzésein, gondolatain, vágyain... hogy ebben vagy abban a helyzetben mit tesznek..

2013. febr. 23. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Shameless (US, bár a UK sem lehet rossz), nem konkrétan egy házban játszódik, nem nagyon van olyan sorozat, ami ténylegesen csak egy helyszínen játszódik (sitcomokban is azért több lakásban vannak), de közel egy ház és az abban élő egy családról szól (ahol szülők nem nagyon vannak, tehát tényleg csak fiatalok).


Skins (UK), ezt nem láttam, de azt tudom, hogy nagyjából a követelményeidnek megfelel.

2013. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi. :)

amugy a skinst már láttam. :D

2013. febr. 23. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem most kapásból A vizsga (Exam) című film jutott eszembe, itt össze van zárva néhány ember egy helyre, igaz nem házba de a lényeg az emberek viselkedésén van, nagyon jó film :) ja és ez 2009-es.
2013. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, majd utána nézek :D
2013. febr. 25. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!