Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti értitek ezt a kereskedelmi...

Ti értitek ezt a kereskedelmi csatornáknál?

Figyelt kérdés
A TV2 elsősorban Columbia filmeket, Universal filmeket és Paramont filmeket ad le, míg az RTL Klub ad Warner Bros, 20.th Century Fox és New Line Cinema filmeket ad. De az RTL miért ad kevés Columbia, Universal és Paramont filmet, és miért nem ad Dreamworks filmet (a TV2 ad). Én sokáig azt hittem hogy, a TV2 nem ad 20.th Century Fox filmet, míg a héten rájöttem hogy, A számkivetett (amit TV2 szokott adni) 20.th C.F. film, de úgy gondoltam csak kivétel mert a film közösen készült a Dreamworkssal. Tegnap mikor néztem a Prizmán a Szüzet szüntesst ott kivolt téve a 20.th C.F. logója, és semmi más. A szüzet szüntess pedig pár éve még a TV2-őn ment.
2013. febr. 24. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam hogy a 2 cég igazgatója ismeri egymást és direkt így csinálják , nem véletlen hogy a sorozatok meg a műsorokat is egymásról veszik . Elkezdődött a gyanú árnyéka , jött a családi titkok , Barátok Közt sikeres lett , jött a TV2től a Jóban Rosszban .


Pénz miatt csinálják egyértelmű , mongyuk szerintem rosszul , egy igazi epic sorozattal/filmel kellene beújítani ami hozná a nézetséget .

2013. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egymásról másolnak, hanem külföldről, főleg Amerikából. Mivel zsidók, így nem érdekli őket a minőség - nem fognak minőségi, egyedi műsort alkotni, mert minden minőségi cucc csak egy bizonyos réteget fog meg, szóval csak is olyat csinálnak, ami pénzt hoz, ezt meglehetett figyelni az elmúlt 2-3 évtizedben. Nem sértésből írom, hogy zsidók, tényleg azok, és addig sértésnek számít a zsidó szó, amíg így viselkednek. Filmvállalatokat pedig nem különítik egy egymástól, nagyjából csak arra figyelnek, hogy ne essen 1 napra a 2 csatornán lévő azonos film.
2013. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A filmek vétele, tudomásom szerint, csomagokban történik.

Egy csomagban 8-10 film van, amelyet bizonyos időközönként leadnak.

2013. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!