Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harcosok klubja című film...

A Harcosok klubja című film vége miben különbözik a film alapjául szolgáló regény végétől?

Figyelt kérdés
Chuck Palahniuk Harcosok klubja című regénye alapján készült a film, és sok helyen olvastam, hogy a regény vége eltér a filmtől. Én nem olvastam a regényt, csak a filmet láttam. Valaki esetleg tudja, hogy mi a különbség?

2013. febr. 25. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Van könyv? Király, megyek könyvtárba.
2013. febr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A könyvben előbb beszél Marlával, aztán elmarad a robbanás és akkor lövi fejbe magát. Ezután bekerül egy kórházba, amit úgy mond el a főhős, mintha a "mennyország lenne". Végül úgy záródik, hogy sokan írnak neki, Marla telefonál, de ő még nem akar visszamenni a "földre". Viszotn van egy dolgozó, összevert arccal, aki közli vele, hogy sokan várják vissza és hog minden a terv szerint halad...

2013. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miért tértek el az eredeti befejezéstől, szerintem talán még jobb is mint a filmbeli.
2013. febr. 25. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!