Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett nektek az idei...

Hogy tetszett nektek az idei Oscar gála? (2013)

Figyelt kérdés
A bevonulás, a hangulat, a fellépők... Megérdemelték a díjazottak a szobrokat??

2013. febr. 25. 08:26
 1/5 anonim válasza:
Nem is tudtam, hogy volt már idén :D nem volt elég jól meghirdetve, mint pl. tavaly vagy még előtte
2013. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, nem hirdették nagyon, főleg itthon nem. Ma hajnalban volt egyébként. Én a végét láttam, így is majdnem ötkor keltem. Nekem tetszett a végeredmény.
2013. febr. 25. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez már rég nem a szakmáról szól! Az argo megy egy propaganda film Irán ellen.
2013. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én néztem, és tetszett, a díjakkal is elégedett vagyok nagyjából. Bár a műsorvezetőt nem ismertem eddig, de jó hangulatot csinált, a poénok is a helyükön voltak (már amelyiket értettem). A Pi életének nagyon örülök, csakúgy, mint a Django két díjának, de én a legjobb filmnek járó díjat más filmnek adtam volna, talán a Pi életének, de semmiképp sem az Argonak. A harmadik nagy kedvencem A nyomorultak, így számomra az est fénypontja volt a szereplők előadása :)
2013. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A műsorvezetőt én sem ismertem, viszont valahonnan ismerős volt. Csak a végére keltem fel, a nettel igaz volt egy kis gond, izgultam is, hogy lemaradok a legjobbakról...Igaz, hogy a politika némiképp ide is beférkőzött, köszönhető ez annak valószínű, hogy 3 történelmi orientációjú film is jelölt volt(Argo, Zero Dark Thirty, Lincoln), de amikor Obamá-né megjelent, már sejteni lehetett, hogy vagy a Bin Laden-es téma vagy az Irán-os téma lesz a befutó... Mindegy, egyszer talán még el lehet nézni ezt, de remélem ez a jövőben nem válik szokássá. Tetszenek a mellékszereplő díjazottak is, mindketten megérdemelték szerintem. A Nyomorultakat még nem láttam, de a héten szerintem azt is megnézem és a Zero Dark-ot is. Legközelebb keresek már jóval előtte, valami jobb honlapot, olyat, ahol nem szaggat az adás, de az is lehet, hogy az én gépemmel voltak bajok. Összességében amennyit láttam az egészből, nekem tetszett. Szerintem megnézem az egészet egyben nemsokára. Köszi a hozzászólásokat!! :)
2013. febr. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!