Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az odaát c. sorozatban miért...

Az odaát c. sorozatban miért nem halt meg Castiel Ruby pengéjétől?

Figyelt kérdés
Már több évaddal előrébb járok de most jutott eszembe, hogy ugyebár a colt töltényei és ruby pengéje ugyanazon az elven tud megölni bármit. Mert olyan szimbólumok vannak rajta és ezen múlik ruby pedig ismerte ezeket. És az 5. évadban Dean meg akarja ölni Lucifert a colt-tal. És mivel ő angyal így a tőr is meg kellene hogy ölje. De a 4.évadban bele vágják castielbe a pengét mégse lesz baja tőle.

2013. febr. 25. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a szimbólum a lényeg, ezzel az erővel bármire rálehetne tenni. Nem tudom ezt hol hallottad, bár még csak az 5. évad vége felé járok, de ilyenről szó sem esett. A colt 4 lény kivételével bármit megtud ölni, a tőr csak démonokat, mást nem. Ahogy én emlékszem a colton nincs is szimbólum.
2013. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a colton, hanem a töltényhüvelyeken. Mert csak a töltényekkel volt baj. akkor mi más lett volna ha nem a szimbólumok. Ha megnézed amikor azazelt megöli dean lassítottban mutatják ahogy repül felé
2013. febr. 28. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyílván nem ugyan azok a szimbólumok vannak rajta. Vagy ha mégis, akkor más tényező is szerepet játszik, pl. az anyaga stb. a colt megöli az angyalokat is, épp úgy mint az arkangyalok kése/kardja vagy h nevezik, viszont azon nincs szimbólumon, legalább is én nem láttam.
2013. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A colt minden természetfeletti lényt emg tud ölni ötöt leszámítva, ezek közül egyik Lucifer.


A kés csak egy sima démonölő kés, egy angyal ellen annyira mész vele, mintha megböknéd egy faággal.

2013. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!