Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars-t megjelenés szerint...

Skynet2042 kérdése:

Star Wars-t megjelenés szerint, vagy epizód száma szerint kellene megnézni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 15:31
 1/4 AccountManagerkovács ***** válasza:
Végülis a történet az epizódszámok szerint következik sorrendben, de a két trilógia önállóan is megállja a helyét. A lényeg az, hogy a régi részeket egymás után nézd meg, meg az újakat is, szóval ne úgy hogy egy régit aztán egy újat:)
2013. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a régi trilógiával kezdd, de igazából mindegy. Lucas elvileg úgy akarta, hogy 4-5-6. epizód, majd 1-2-3. Hogy ebből mi és mennyire igaz, azt nem tudom, ami tény, az sajnos a trilógiák közti komoly minőségbeli különbség(a régi javára)...

De igazából mindkettő szerethető, érdemes is megnézni őket, én speciel csak az első résszel nem tudok kibékülni.

2013. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végülis teljesen mindegy, hogy az új vagy a régi trilógiával kezded, de egy a lényeg ha maratont akarsz tartani akkor két napra ütemezd, mert a két trilógiának más-más a hangulata. :P
2013. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A történet az Episode I -től kezdődik... aztán II. III. IV. V. VI.
2013. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!