Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a gyerekvide...

Mi a véleményetek a gyerekvideósokról?

Figyelt kérdés
Tudjátok,amikor gyerekek felveszik ahogy játszanak,vagy egy filmből részleteket,ezeket összevágják majd szinkron és go youtube!Csak azért kérdezem,mert én most kezdtem ilyen,és kíváncsi lennék a véleményekre/tapasztalatokra!

#sorozat #PC #játék #gyerek #rossz #YouTube #videósokról #intenger
2013. febr. 25. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Pl a különböző "paródiákra" gondolsz,amiben tizenévesek beszélnek rá ocsmányságokat egy-egy film részleteire,mert azt hiszik,attól vicces lesz,ha káromkodnak,ahogy csak tudnak?

Rohadtul irritálnak már,igaz,amennyire lehet elkerülöm őket,de pusztán az is idegesít,hogy vannak ilyenek.


Ha játékból vesznek fel esetleg egy végigjátszást,az még elmegy,ha nem baromkodják el.

2013. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,most konkrétan a normálisakra gondoltam,ahol tényleg szépen bemutatják stb.
2013. febr. 25. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Kortól függő!


A patkányhangúakat nem bírom elviselni, az ilyen mutálókat már néha-néha, de az ilyen 15 évesek már normálisabbak (illetve ha jól mutatják be, és viccesek).

2013. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem,most konkrétan a normálisakra gondoltam,ahol tényleg szépen bemutatják stb."


Ha nem értelmetlen káromkodás céljából készítik,akkor nincs vele bajom.

2013. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát második nem igazán èrtelek...most èn is 15 vagyok már mutáltam de mèg mindig elèg magas a hangom...akkor ez most hogy is van???
2013. febr. 25. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Tökmindegy, lehetsz 10 éves is, csak ne legyen irritáló a hangod.

Egyébként remélem nem számítasz nagy nézettségre.

2013. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem nyugi,igazából csak magamat akarom szórakoztatni...csak azért tettem fel,mert nem akartam sok szidást kapni :DD
2013. febr. 27. 18:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!