Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Narancsvidékben a Summer...

Edward Scissorhands kérdése:

A Narancsvidékben a Summer nézi a Völgy című sorozatot. Rákerestem, de annyi völgy című sorozatot találtam, és nem tudom, hogy hol találom meg azt az egyet. Hogy keressek rá, hogy megtaláljam?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is kerestem, úgy próbáltam, h beírtam: A völgy sorozat - és utána egy-egy szereplő nevét, majd rákerestem egy angol kvízben, ahol a sorozat címe: The Valley. De nem jártam sikerrel. Valószínűleg a sorozat nem létezik. Egyetlen The Valley című sorozat indult az MTV-n, de az tavaly kezdődött, szóval nem azt nézte Summer :D Valamint van egy The Valleys - A völgylakók is. Ha érdekel, itt vannak a linkek hozzá:

A tavaly indult A Völgy sorozat az IMDBn: [link]


A The Valleys - A völgylakók sorozat az IMDBn:

[link]

2013. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. (Adtam zöld kezet :))
2014. aug. 11. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg megtaláltam rá a választ. A Summer által nézett sorozat az a Narancsvidéknek magának a paródiája, így tehát "sorozat a sorozatban", ezért nem lehet megtalálni sehol. [link]
2016. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm szépen! :)
2016. jan. 17. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!