Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meddig lesz még olyan úgynevez...

Meddig lesz még olyan úgynevezett "twilight láz"?

Figyelt kérdés

Nem mondom hónapokig égtem benne, de lassan 1 éves a film és még mindig a legnépszerőbbek az alkonyat fórumok , oldalak, istenem.... vhogy én kibirom várni a new moon-t de vannak akik még mindig 100-szer megnézik a twilightot és hát még azután is istenhez szólnak h " Milyen jó volt" és unalmukba már megnéznek minden egyes szögletet és azt tárgyalják ki h "láűttad azt a kis szögletet a film közepén, és a válasz rá- > igen persze pedig 100-jére vettem csak észre istenem dejó

kicsit már idegesítő nem???

jó a pasik jól néznek ki benne, meg kasszasiker, de az komolyan azt jelenti h nem lehet nélküle élni? mindig kapok a citromailomra ilyen fórumokkal kapcsolatos izéket és eddig már 1 éve mindig

legnézetebb film fórum - > alkonyat----mi más?

legnézetebb szinész- > rob

és szinésznő? ki más- > kristen nem uncsi már? már lassan 1 éve


2009. szept. 10. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is "benne égtél", akkor tudhatnád. Ez egy újabb olyan láz, mint amikor a Harry Potter elkezdődött, vagy a Rómeo és Julia újradolgozásai(színházi előadások), vagy most felsorolhatnék ide bármit, High School Musical..akámi, heh sőt még a megasztárt is. Mindig van valami, ami épp aktuális, és minden olyan ember aki a trend középpontjában akar lenni, és hozzá szólni, az ebben a "lázban ég" mert trendi, és mivel egymást hergelik(szinte) hogy üvölte, 1024-szer ismegnéézek, megteszik, ráadásul igen már lassan egy éves a film, de a második rész nem jött ki, egy filmelözetesen kivül semmi új, animációs hír nincs erről a regény sorozatról, persze ha ezek az embereket tényleg érdekelené a story a felszínességen kivül, elolvasták volna leaglább az első két könyvet. Bevallom, enge kb. egy fél éve fogott meg a film(akkor láttam elöszőr) És rá 1-2 hónappal, elolvastam mind a 4 részét, és iszonyatosan tetszett könyvben(filmben kicsit elrontott) És mivel kiváncsi vagyok, hogyan filmesítik meg az egyes jeleneteket megnézem mind a 4 filmet, ha elkészülnek. de ennyi. Érdekel utánna járok, de nem fogom túlzásba vinni, nem fogok visongani, meg vámpírosan kinézni, meg Robert Pattinsonért rajongani. Nemr ossz színész, de mint zenész szerintem sokkla jobb, és jobb volt. "trendi láz" mindig is volt, és lesz. Régen Beattles-ért sikoltoztak, most Edwardért. Pár év múlva szintén fognak valakiért. Mert mindig is lesz egy ilyen társadalmi csoport.


u.i.: A filmet én is megnéztem párszor, pontosan 5-ször, minden regény után egyszer, teljesen más úgy megnézni, hogy tudod hogy honann indultak. Érdekes, de persze az angol verzió jobb, a szinkron nyávogós.

És am. az az érdekes, hogy akármeik filmben(könyvben) a vámípr szexi, vagy szenvedélyes, nem sikoltoztak így érte, és szerintem azért mert A szerep is éa színész is elérhetőbbnek tűnik, fiatal, a szerep is az, és Edward Cullen, hiába olyan amilyen teljesen elérhetőnek tünik, közvetlen (mármint a filmben)-ami picit hülyeség, mind1 -szóval, Harry Pottert is ezért imádták(imádják) izgalmas személyiség, hős, és fiatal(elérhető)...nah mindegy:D

üdv.

ha bármiben segíthetek, vagy kérdésed van írj.

2009. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló gyakorlatilag mindent megfogalmazott, tökéletesen. És teccik hogy nem szólta le a twilight-ot, hanem értelmes választ adott.

Csak annyit tennék hozzá, hogy:

Én is twilight rajongó vagyok, égek a twilight-lázban. De szerintem csak addig fog ez tartani, míg nem jön ki a következő őrület. Most a vámpírok a menők, lehet, hogy pár év múlva a földönkívüliek lesznek...

Kijön a 4. film, és lecseng az egész...

2009. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát az tuti, földönkívüliek:)ez jó, de már az IT(íti), vagy hogy írták már rég lecsengett
2009. szept. 11. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja a legelső mindent elmondott. Bár kicsit nyers volt, mint ahogy a kérdés is. Bocs nem bántásként mondtam. Ez csak tény.

Addig fog tartani ez a láz, ameddig lesz következő része a filmnek.

Én is szeretem az alkonyatot. Amint megnéztem a filmet, már azon a héten elkezdtem olvasni a könyvet és mindet el is olvastam. A könyv százszor jobb mint a film, de biztos hogy megfogom nézni az összes részt, mert érdekel.

Ja és ha téged már nem érdekel, vagy nem vagy rá kíváncsi akkor ne foglalkozz vele. Szerintem is unalmas már, hogy a mindig és mindenhol ez a téma, de nem az én bajom ha egyesek megállnak a fejlődésben és csak ezzel az egy dologgal foglalkoznak. Az ő bajuk, ők maradnak le csomó más jó dologról. És az elsőnek még abban is nagyon nagy igaza volt hogy mindig volt és mindig is lesz vmi amiért a kis nagyon menő 10-15 évesek meglesznek hallva és ez ellen senki nem tehet semmit. Egyszerűen csak lépj tovább és ne foglalkozz velük. Hogy én is nyers legyem máshogy fogalmazok, de csak a vicc kedvéért: Törődj a magad dolgával:)

2009. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!