Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha megírtam egy nemzetközi...

Ha megírtam egy nemzetközi filmsiker folytatásának a forgatókönyvét, mi a következő lépés?!

Figyelt kérdés
Megírtam az egyik mozisiker folytatását. Szívesen venném, ha látná valami nagyobb stúdió. Mi a teendőm, hogy ez összejöhessen, ha nekem nem puszi pajtásom Andy Vajna?!

2013. febr. 27. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Küld el nekik mailben.
2013. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kökényesi Edit válasza:

Először is itt egy oldal ahol leírja mit kell tenned


[link]


vagyis tényleg az első az hogy védesd le! Ezután vedd fel velük a kapcsolatot és küldheted el. Nincsenek előítéleteim illetve sajnos nemcsak erre az országra jellemző de ha csak úgy elküldöd ellophatják, bárki ellophatja. De ha levédeted onnantól kezdve a tied jogilag :) Sok sikert ;) és gratulálok hogy megírtad sok munka lehetett vele :)

2013. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag semmit nem tudsz csinálni. A stúdiókat nem fogja érdekelni, hogy egy vadidegen ember milyen forgatókönyvet ír, mert arra ott vannak az embereik... Gondolom te sem örülnél, ha a boltodba bejönne egy vadidegen és azt mondaná, hogy ő jobb pultos, ezért most beáll dolgozni hozzád és elveszi a munkát más elől.


Másrészt elég nagy képűnek kell lenned, hogy azt hidd jobb forgatókönyvet írtál, mint egy híres szakmabeli...

2013. nov. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszaitokat! Sajnos, sok dologban igazat kell adjak Nektek. Egyszer már jártam úgy sajnos, amire itt többen is felhívtátok a figyelmeteket. Gondatlanul kiadtam a kezemből a kéziratot...amit akinek kölcsönadtam "elhagyta". Alig másfél év múlva láttam viszont a moziban a saját ötletemet, a saját szereposztásomban. Még csak a karaktereim neveit sem változtatták meg. "Szerencsére" csak mérsékelt sikere volt az alkotásnak, de akik látták, azok "egyszer megnézhetőnek" nevezték. (Ekkor határoztam el, hogy magyar piacra én nem dolgozom...)
2013. nov. 9. 03:09
 5/5 anonim ***** válasza:
El is hisszük, hogy a te művedet vetítették moziban... Szerintem csak beképzelted...
2013. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!