Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az éjjel-nappal...

Kaarooliinaa kérdése:

Mit gondoltok az éjjel-nappal Budapest szereplőinek életviteléről?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Igénytelen mocskos,degenerált gusztustalan férgek,akik játsszák az agyukat.De komolyan,annyira gusztustalan,főleg az,amelyiknek a haja egy széttaposott elefántszarra hasonlít...

Egy részt láttam félig-meddig belőle,de az épp elég volt.Hányingerem van ezektől az "emberektől".

2013. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Hányinger az RTL is.

Azonban nem meglepő módon a kérdezőhöz hasonló idióták innen szűrnek le olyan tanulságokat és bölcsességeket, melyet egy normális ember az életben szerez meg..

2013. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és amit lefolytatnak ott az nem vezet sehova...nemhogy félretennék a pénzüket ha meg kell nincs !!!
2013. febr. 28. 20:41
 4/11 loupsolitaire ***** válasza:
38%
Ne légy már annyira naiv, hogy elhiszed ami abban megy. Pénzért bármit megcsinálnak, csakúgy, mint az összes "valóság"showban tették. Nem kell nézni, ha veszteséges, abbahagyják.
2013. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Ez média hatalma, vonzzák a fiatalokat a fiatalok egyre hülyébbek lesznek tőle.
2013. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

de az én korombeli fiatalok azt hiszik hogy ez az élet :S kb és még csodálkoznak a mai fiatalságon

16/L

2013. márc. 1. 21:31
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Sose láttam nem is érdekel meg se fogom nézni magyar média--->SZ*R
2013. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Sose láttam nem is érdekel meg se fogom nézni magyar média--->SZ*R"


NEM MAGYAR MÉDIA!Csak nem veszik észre az emberek,mert teljesen agymosottak.

2013. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én szeretem..és szoktam is nézni..lehet lepontozni,mert én nekem nem az a véleményem mint másoknak;))
2013. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, neked pont az a véleményed, mint a többségnek, mert egy agymosott, tömeg személyiség vagy.
2013. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!