Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mátrix film első részében...

A mátrix film első részében mi akar lenni aza tükör ami így "szétfolyik"?

Figyelt kérdés
Láttam többször a filmet, de valahogy nem esett le mi akar aza tükör lenni, amibe miútán Neo bevette a pirulát, belenyúl. és szétfolyik a testén, bemegy a száján... Az mi akar lenni? Így lép be a mátrixba, vagy ujjá születik, vagy mi?
2009. szept. 11. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a szerzők pontos "theorycraft"-ját, de szerintem valami olyasmi lehet a szerepe, hogy a tükörben látja, hogy a valódi világ nem is olyan, mint amilyennek ő látja. Ahogy "szedik ki" őt a Mátrixból, és a pirula segítségével megtalálják, úgy járja át az "evilági" testét az a tudat, hogy tényleg minden más, mint ahogy ő azt elképzelte.

De ez az egész csak az én fantáziám szüleménye. Nem hinném, hogy sok köze van az eredeti ötlethez :)

2009. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Asszem maga a piros pirula elég arra, hogy leválassza az embert a mátrixról, de ez halállal járna, kivéve akkor, hogyha közben valamilyen szinten ő maga is fel akar ébredni, és ehhez ilyen valóságtagadás meg álomból felébredés érzést kelteni az olyan emberekben, akik még sohasem jártak a mátrixon kívül, és ez a furcsa tükör erre szolgál, hogy ilyen érzést keltsen.


A mátrix rajzfilmsorozatban volt egy gyerek, aki olyan jól átlátott a mátrixon, hogy egyszerűen fel akart ébredni és felébredt.

2010. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!