Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés

Japán film.

1 csapat elmegy horror filmet forgatni, egy olyan házba ahol régen egy apa megölte a feleségét és a fiát.


legemlékezetesebb jelenet:

az egyik csaj aki bérházban lakik, a földszinten mindig kopogást hall a pincéből, egyik nap szól egy barátjának hogy megnézzék mi az

és akkor észreveszik hogy a zombiszellem feleség aki a plafonon van és nagyon hosszú a haja, annak a hajára van akasztva egy ember akit a zombiszellem fiú lök neki a falnak és ez a kopogás, és ugy emléxem hogy akkor letámadják a csajt meg a barátját.


a vége:

a végén 1 csaj, szerintem már másik szembekerül a zombiszellem LÁNNYAL, érdekes az elöbb még fiu volt, és mikor elkapja az felébred mintha álmodta volna az egészet, és vissza akar fordulni de megint ott lesz a zombiszellem lány akkor megint felébred, aztán nem akarja vhol kinyitni az ajtót, de a bnője nem tudja h miér, majd kijön a zombiszellem lány, majd megint felébred és igy tovább, mikor egyszer egy teljesen más helyszínen azt látjuk hogy a csaj gördeszkázik, majd ey lépcsőn leesik és vérzik a térde, oda megy a zombiszellem lány, és nem segít neki, és vége


nagyon régen láttam és ne tudok rájönni m a címe



2013. márc. 3. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

De örülök,hogy végre olyan kérdésre bukkanok,amire a választ is tudom :)


Ez az egyik Ju-on film(az átok eredeti verziója),de hogy melyik rész,azt most pontosan nem tudom.

6 film van ugyanis belőle:


Ju-on:the curse 1-2(magyar cím nincs)

Ju-on:the grudge 1-2(A harag 1-2)

Ju-on:black ghost

Ju-on:white ghost


Ez a forgatós dolog a Ju-on:the grudge 2-ben van,viszont a plafonos szerintem valamelyik Ju-on:the curse-ban.Talán több részt is láttál,ezért kevered.

Itt részletesen leírják: [link]


Remélem segíthettem,üdv!

2013. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


hát, szerintem 1et láttam, de nem az egész volt forgatós csak a vége.

2013. márc. 4. 13:29
 3/5 A kérdező kommentje:
magyar cím nincs de azér leatták az RTL-en
2013. márc. 4. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:

A forgatós rész a Ju-on:the grudge 2-ben volt,tehát a harag 2.Az megjelent magyarul,bár tény,hogy az rtl nem gyakran vetít jó filmeket,mint ez :)


De a plafonos rész szerintem nem abban volt,hanem egy másik részben.Persze meglehet,hogy tévedek.

2013. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a forgatós több filmben is lehetett de a plafonos rész tartalmát elolvasnám magyarul :)
2013. márc. 6. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!