Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan filmeket mondanátok,...

Olyan filmeket mondanátok, amiben valaki nagy áldozatot hoz egy másik emberért? Sokatmondó filmek érdekelnének főleg és az ázsiai darabokat preferálom.

Figyelt kérdés

Leginkább azt értem ez alatt,hogy feláldozza az életét,hogy egy másik ember élhessen.De nem erre a tipikus sablonos amerikai típusra vagyok most kíváncsi,hogy jön a lövedék és "meglepő" módon beugrik eléje,hanem valami tényleg egyedi,eredeti,sokatmondó darabra,aminek van mondanivalója,vagy csak jól ábrázolja azt,hogy milyen,ha valakiért odaadod az életed is akár.

Mindegy,melyik országból való,de az ázsiai filmeket előnyben részesítem.Ha régi,az sem hátrány.


Lehet,hogy kicsit nyálasra sikeredett,de sajnos nem lehet érzelmeket teleportálni,így csak szavakkal tudom kifejezni(egyelőre),hogy milyen film kéne :)


Előre is köszönöm!



2013. márc. 4. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az Erőszakik című filmet mondanám ami egyáltalán nem nyálas, sőt egyenesen megdöbbentő, a nyelvezete nagyon nyers , de megvan a jelentősége, mondanivalója az van bőven, humoros viccesnek indul de a vége miatt megéri megnézni a filmet.


[link]

2013. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Halálsoron, Az utolsó szamuráj
2013. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ!


Az erőszakikat nem ismerem,de sokan mondják inkább vígjátéknak.Az utolsó szamurájt már láttam(bár annyira nem tetszett).

A halálsoron-ba pedig kétszer is belenéztem,de mindig éjfél után adták és valahogy elaludtam rajta.Se baj,bepótolom.


Felpontozva mindkettő.Még jöhet,ha valaki tud!

2013. márc. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!