Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy kaphat képernyőt egy...

Hogy kaphat képernyőt egy olyan ürülék műsor, mint a friderikusz-féle Legyen Ön is Milliomos!?

Figyelt kérdés
Egyszerűen okádhatnékom van tőle, ahogy megvalósítják ezt a jópofáskodó, szerepjátszó, stand-up-jellegű, magánéletbe mászós elbulvárosodást. Most volt: "Hamarosan kiderül, hogy Friderikus ELNYÁVOGJA-E a KATONANŐNEK a választ!". Nézni sem bírom, ahogy próbálják a kényszeredett jópofáskodásukkal a közönséget is bevonni. Ebben már semmi komolyság, semmi szakmaiság nincs, egy majomparádét csináltak a Vágó-féle eredetiből.
2013. márc. 4. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

A felmerült kérdésre sajnos nem tudom a választ, mivel nem vagyok az adott TV csatornánál programigazgató.

Egy egyszerű jó tanácsot viszont adhatok.

Ha nem tetszik, akkor ne nézd. Én is ezt teszem, és boldog ember vagyok. Mikor meghallottam, hogy ő vezeti majd ezt a műsort esélyt sem adtam neki, mert egy tenyérbemászós kis pondró (ahogy látom nem vesztettem semmit)

2013. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nézem, de épp eléggé zavar, hogy rengeteg ember ettől még nézheti. Az igaz, hogy rajtam áll, hogy nézem-e, de attól még ugyanúgy nem szabadna ilyet a képernyőre tenni. Tehát attól még, hogy én nem drogozok, nem szabad legalizálni a drogot.
2013. márc. 4. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Abszolúte más, mint Vágóval, tény. De legyünk őszinték, Friditől hiteltelen lett volna, ha abban a mederben viszi tovább a dolgot, mint a nagy előd.

Éppen ezért meg is mondta, ő azt csinálja, amihez ő ért, mert csak így lehet hiteles. Így a műsor valóban "emberközpontúbb", mert Fridi alapból riporter, ne feledjük el, az egész humorosabb lett, de tartva egy egészséges egyensúlyt a kvíz műfajával.

Szerintem teljesen rendben van ez így, sőt, a műsor egészen új híveket szerezett!

Én így is, úgy is kedveltem, de így tán még jobban! ;)


Ettől függetlenül neked szíved joga nem követni.


A "magánéletbe mászós" dologhoz még annyit a riporterségen túl, hogy Friditől még ez is őszinte, elhiszem, hogy túlzónak érzed helyenként, de ő csak azt kérdezi meg, ami őt érdekli, a végtelen kíváncsiság, emberszeretet az ő személyéből fakad. Ezt felesleges is lenne megtagadni, az nem ő lenne.

Nézd meg Balázskát, ő csak két-három kérdésre szorítózik, lassan már annyit sem tesz fel a játékosainak, de muszájságból még csak-csak megkérdezi, ám akkor is lerí a pofájáról az unalom, a totális érdektelenség.

Na, én meg azt a fajta stílust nem csípem...!

2013. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, azt hiszem, másképp ítéljük meg Friderikuszt. Nekem igazából cseppet sem szimpatikus, sose voltam oda érte.


Nekem mindig az jut eszembe erről a műsorról, amikor látom, hogy ez egy gyenge kísérlet a német Günther Jauch-féle változat lekoppintására. Ott is megy a poénkodás, jópofáskodás ezerrel, de szerintem jobban csinálják, és nem ennyire erőltetetten.


A másik, ami még baromira idegesít, hogy a kérdések, amiket feltesznek az gyakorlatilag egy vicc. 300.000-nél olyan kérdést tesznek fel, ami Vágónál max. 50.000-es lett volna. Az eleje meg csupa ilyen kérdésekből áll: "Melyik nem létező bolygó? Uránusz, Neptunusz, Vénusz, Friderikusz." Ha-ha...


Ráadásul a Fridi nagyon durván segít, sokkal nyíltabban, mint Vágó. Néha elgondolkodom, hogy neki tul.képpen érdeke-e, hogy elvigyék a főnyereményt. Mert nagyon úgy látszik.

2013. márc. 6. 08:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Viszont ez esetben, azt hiszem, ez neked jó hírt jelent:

[link]


Tegnap hír. Úgy néz ki lejárt az aláírt egy év, ha meg másik csatornához megy, értelemszerűen nem újított.

Tán úgy gondolta, neki ennyi elég volt ebből a típusú műsorból!

2013. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem így jobban tetszik mint régen, mert vicces időnként.
2013. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!