Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fűrész 7 végén az valós...

A fűrész 7 végén az valós lehet hogy a doktor lába már csak csont volt?

Figyelt kérdés
Mert hát sztem pár év alatt nem rohad le teljesen az emberről a hús....az igaz hogy bomlik de hát nem tudom....szerintetek?

2013. márc. 5. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
miért ne...nem láttál még elütött macskát az úttesten? pár hónap után már csak a csontjai vannak
2013. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Elkap vlami fertözest, nem megfelelö ellatas...


De mülab maitt is lehet hmm "alakitani" a vegtag veget - pl, hogy raferjen a müvegtag.

2013. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a levágott lábra gondoltam elnézést kétértelmű volt....

mert a 2.dik részbe mutatták a végén amikor amandáék bementek oda és ott még csak meg volt rohadva...de a 7be már csak csont volt ezért volt fura......

2013. márc. 6. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Helo!


Haatt, ezt szerintem a megfelelö szakemberek tudnak biztsra mondani :). En arra gondolok - hangsulyozom, hogy ez az en velemenyem csak! -, hogy amikro becusktak az ajtot, az hatott alvegöre, kevesebb bakterium tudott szaporodni - meg talan hmm "emg se talaltak a labat" -, es meg akkor eleg "friss is volt", majd kesöbb lehet a kinyitas hatasara is elszaporodtak a bakteriumok, sok oxigen kerülhetett a terembe - asszem nem is csukak vissza az ajtot, ugye? -, valamint a bomlas is jobban megindult.


De az is lehet, hogy rosszul szamoltak es egy hibaval van dolgunk :).

2013. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!