Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet/sorozatot...

Milyen filmet/sorozatot csinálnátok?

Figyelt kérdés
Milyen filmet/sorozatot rendeznétek ha tehetnétek? Milyen műfajban? Röviden miről szólna? Hol és mikor játszódna? Mit kell tudni a szereplőkről? Mely színészek alakítanák a szerepeket? :)

2013. márc. 6. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy steampunk világban játszódó kalandtörténetet. Maga a steampunk nagyon látványos, a kalandfilmeket és sorozatokat sokan szeretik és ez egy viszonylag kiaknázatlan terület.
2013. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én filmet készítenék. Nem mondok el minden részletet, mert még lenyúlod, de néhány infót elárulhatok. :) A címe: Jobb álmodozni róla


Egy fiatal lányról szólna, aki nagyon szép, okos, főiskolát végzett, irodában dolgozik jó fizetéssel és próbál megfelelni a szüleinek, a barátjának, a világnak. Minden napja ugyanolyan unalmas, szürke, semmi nem történik. Úgy érzi, egy csavar a gépezetben. Minden este, a párjával háttal egymásnak alszanak. Elalvás előtt arról álmodozik hogy milyen jó lenne híresnek lenni, gyönyörű ruhákba járni, minden nap szórakozni, esténként táncolni, koktélozni, nem dolgozni semmit, gazdagnak lenni, a férfiak szívét elrabolni/összetörni... Egy nap betelik a pohár, és úgy dönt, megvalósítja az álmait. Összepakol némi ruhát egy kis kézipoggyászba és elindul a nagyvilágba. Elhatározza hogy minden őrültséget megtesz, a mitől eddig megfosztotta magát, és olyan életet fog élni, amilyet megálmodott. Őrült, bulis, vad életet.

Ehhez sok pénz kell.... Konzum lányként kezd "dolgozni", esték, partik, gyönyörű ruhák, ékszerek, gazdag és híres emberek... Minden tökéletes, egyre feljebb és feljebb kerül, fotózásra hívják, modell munkát ajánlanak neki, reklámfilmek, mozifilm lehetőség...

Időközben rájön, hogy ez az életvitel sem egy leányálom, de akkor más késő kilépni...


A főszerepet Emma Watson játszaná.

2013. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Én mindenképp magyar írók remekműveiből válogatnék, nagyon nagy a kínálat, nem kell semmi újat kitalálni ők már megírtak mindent, ami az életben fontos és számít, minden további téma ezeknek szánalmas másolata lehet.
2013. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Helo!


Horrorfilm. Jelenben. A film az emberi viselkedesre koncentral, az internet es a modern technikara kiterve es bevonva azt. Tarsadalom es mediumkritikus.


Tma: egy ember elrablasa es megkinzasa.


több szereplö lesz, de a gyilkos köre központosul a film - az aldozat teljesen jelentektelen, valamint a szereplök többi resze nem lenne jelen fizikalisan, vagy maximum nehany masodpercre.


A szereplöket a barataim jatszak.


A film most csuszik - nem vart hosszusagu gyakorlat es a vizsga miatt. A tervek szerint juliusra legkesöbb elerhetö lesz az interneten.

2013. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

ma 13:14


xDD Mert a magyar iroknak aztan tökeltesen egyedi müveik vannak csak, az egesz vilag roluk koppint, maguk a megtestesült tökeletessegek, igaz?:) En is szeretem a magyar irodalmat, de ekkora blödseget sose mondtam volna - meg szerintem mas se.


"Nem kell semmi ujat kitalalni"


Ez meg szimplan csak röhejes es nonszensz.

2013. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
#3 valami nagyon elfogult bölcsész lehet.
2013. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

13:19

Ez a siralmas hozzáállás juttatta a magyar filmgyártást ide, ahol most van.

Gagyiból özönlik az amerikai filmipar termékeiből bőségesen, egy egész korosztályt fertőzött meg az igénytelen horror, a csöpögős, szirupos giccs.

2013. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Ezt csak zárójelben mondom: Én utálom a magyar filmeket. Nem mindet, mert van egy-kettő ami jópofa és vicces, de nagyon ritka, és inkább régebbi filmek közül találni ilyet. (Csinibaba, Indul a bakterház)


A többség, főleg a mai próbálkozások gyengék, erőlködő, hollywoodot utánzó borzalmak! Lásd: Valami amerika, Álom.net, Tibor vagyok de hódítani akarok... Jaj, valami siralom az egész. Nem is lehet végignézni.. Minősíthetetlenek!

2013. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

13:19


Latom, hogy az en kommentemre akartal reagalni, de vlaamit angyon elneztel. Egyaltalan elolvastad, amit irtam?


Te beszelsz arrol, hogy nem kell ujitas, hülyeseget allitassz a magyar irodalmat bevonva.


Eddig is volt, lesz is igyentelen film, de mivel mindenki el tudja dönteni a rengeteg forum, kritika... alapjan, hogy amit meg akar nezni, az jo-e vagy rossz, ezert az, hogy valaki rossz filmeket nez - es ezzel tamogatja azok elkeszültet a jövöben -, csak sajat magan mulik.


Es mi ez a "fertözes"? Ez a marha nagy altalanositas? Kezd roahdt unalas lenni, hogy minden müveszet teren altalanositanak a fiatalokra nezve. Nonszensz es nevetseges.


Az guyancsak, hogy nincsenek jo magyar filmek. ccsak talan utana kene nezni!!!!

2013. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ma 14:24ma


Neki ment a valaszom.

2013. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!