Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mellőzik az Oscar-díjnál...

Miért mellőzik az Oscar-díjnál a legjobb filmnek járó elismerést Quentin Tarantino műveinél?

Figyelt kérdés
Az idei nyertes Az Argo-akció, szerintem nem több mint egy jól elkészített politikai krimi.

2013. márc. 6. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a birak tudnak csak 100%-osan megmondani.


Egyebkent szerintem - es sokan masok szerint is- a független film egy ekkora alakjanak nem is kellene kapnia.

2013. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert elitisták.
2013. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a döntnökök életkorát, nemét, társadalmi pozícióját!

[link]

2013. márc. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan melyikért kellett volna kapnia? A csángóért semmiképp sem, nem elég jó, az Argo szerintem jobb volt, de egy másik jelölt, a Napos oldal meg méginkább. A becstelen brigantik ugyan szórakoztató mozi, de nem több bugyuta tömegszórakoztatásnál, történelemhamisításnál, zsidó propagandánál. A Kill Billt és a Jackie Brownt nem is jelölték. A Ponyvaregény szóra sem érdemes, fel nem tudom fogni, mit keres az IMDb toplistájának top10-ben. De ha el is ismerik remekműnek, még ott volt abban az évben a Remény rabjai és a Forest Gump, amelyekkel nehéz versenyre kelni. Az egyetlen filmje, ami után elismerően csettintettem, az a Kutyaszorítóban volt, az egy remekül összerakott film, kiváló sztorival, folyamatos pörgéssel. Ráadásul az adott évben jelölt filmek nekem nem különösebben tetszettek.
2013. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!