Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha valaki szereti a horror filmeket? Van negatív hatása a személyiségre?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok és nő.Ráadásul jó lelkű és romantikus és mégis kikapcsolnak és lekötnek az ilyen filmek.Szerintetek ez nem kóros?
2013. márc. 6. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Kikapcsolódásnak időnként esetleg érthető, de ha meghatározó, akkor szerintem nem szerencsés.
2013. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé egyénfüggő. Van akire egy horror film nagyon rossz hatással van,de van akinek meg sem kottyan. Én is nagyon szeretem őket,már rengeteget láttam,pláne,hogy angolul nézem őket,szóval már láttam "igazán durvát" is,és mégsinsc semmilyen bajom. Nem lettem sem agresszív,sem depis,de van olyan ismerősöm,akit a világból ki lehetne kergetni akár egy Odaát résszel is.

Ha téged ez szórakoztat,akkor nézd őket,de ha már megmozgatja a fantáziád,és pár trancsírozást kipróbálnám a való életben is,netán úgy érzed,hogy kezdesz tőlük bedepizni,netán eltorzítja a lelked,akkor inkább ne nézz többet,és keress fel egy orvost!

2013. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Hát... 14 éves vagyok. Lány, és visszafogott. Nagyon érzelmes típus vagyok, és nagyon hamar meghatódom... Mégis szeretem a horror-t. Nem hiszem, hogy kóros xĐĐ
2013. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

A horror is egy elég tág kategória,attól is függ,hogy milyet nézel.Van a céltalan öldöklős,de olyan is van,amiben rengeteg mondanivaló van.Sokféle tehát.


Szerintem ez egyáltalán nem baj,főleg nem 33 évesen.Én azon szoktam meglepődni,amikor kis tizenévesek írogatják nagy büszkén,hogy ők mennyi brutális,undorító szar horrort néztek meg. És sokan nem hiszik el,de fiatalabbak személyiségére igenis (rossz)hatással lehet.

2013. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyan miért lenne káros hiszen mindenki tudja, hogy nem igazi emberek halnak meg a horror filmekben, és hogy az igazi vér helyett művér van benne! Ez csak egy film, még az se baj szerintem ha tizenévesek nézik, ha elmagyarázod nekik , hogy a horror filmtől nem kell félni, mert nem igazi durva dolgok vannak benne!
2013. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!