Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kaptár 1 mennyire horroros?

Kaptár 1 mennyire horroros?

Figyelt kérdés
Megakarom nézni csak tudni akarom h vannak e benne olyan nagyon horroros jelenetek ?
2013. márc. 6. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak:) A Kaptár 1. a legdurvább a kaptár filmek közül:) és egyben szerintem a legjobb is.
2013. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a 2? xD
2013. márc. 6. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem ijesztő, inkább akció, mint horror.

Persze van pár jelenet, ahol hirtelen kicsit megijedsz, de semmi maradandó, tehát nyugodtan fogsz utána aludni.

2013. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon messze van a rendes horrortól. Ha igazi horrort akarsz nézni, és garantáltan összerezzenni, nézz japán horrorokat, azok a műfaj legjobbjai szerintem.


Persze van, aki a Kaptárt se bírja idegekkel. A tesóm is ilyen, nem bírta végignézni. De alapvetően ez "csak" egy akciófilm.

2013. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha igazi horrort akarsz nézni, és garantáltan összerezzenni, nézz japán horrorokat, azok a műfaj legjobbjai szerintem. "


Úgy van!Na végre,már azt hittem,egyedül vagyok itt :)


Kérdezőnek:attól függ.Ha felnőttfejjel nézed,inkább egy durvább akció(nak tűnhet).Ha 12-13,stb éves vagy,akkor még nem igazán ajánlanám.Nem vesztesz vele sokat :)

2013. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 vok xĐ
2013. márc. 7. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Az annyira nem vészes szerintem.A kaptárt bevállalhatod :)
2013. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert most néztem meg az 5-öt és hát abba nem is volt olyan jelenet
2013. márc. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!