Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenik meg az American...

Mikor jelenik meg az American idiot film?

Figyelt kérdés
Már iszonyúan várom, és csak annyit tudok, hogy idén kell megjelennie. Nem tud valaki kicsit pontosabb információt mondani a Green day filmről?

2013. márc. 8. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a musical-ra gondolsz,akkor az fent van youtube-on. :)

Amúgy magyarul nem hiszem,hogy meg fog jelenni.

2013. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neeeeem, nem musical, hanem ahogy mondom: FILM. A musicalről tudok, és azt gondoltam, hogy nem fog magyarul megjelenni, a musical színházi adásai már 2011 áprilisában befejeződtek, szóval inkább nem azt mondanám, hogy MÁR fent van youtube-on, hanem hogy MÉG fent van.
2013. márc. 8. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En os nagyooon varooom. De nemtom mikor lesz:( de nm pattinson es tom hanks lesz benne?
2013. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó a neved, greenday<3. :D Amúgy nemtom, kik lesznek, volt róla szó hogy Pattinson, de már olyat is olvastam, hogy Billie Joe is játszhat, de az szerintem tuti nem lesz, mert ő nem is színész...
2013. ápr. 3. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!