Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozat tetszik jobban,...

Melyik sorozat tetszik jobban, nektek? A Gossip Girl - A pletykafészek, vagy a One Tree Hill - Tuti Gimi?

Figyelt kérdés

Igazából még csak a Gossip Girl-t néztem, de kíváncsi vagyok milyen a OTH is. Esetleg miben különböznek?

Előre is köszi (:


2009. szept. 13. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem mindkettő jó:] de ha választani kell akkor a gossip girl.
2009. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
teljesen más a kettő, és a tuti gimi 1000-szer jobb
2009. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
no igen, ezért szeretném tudni, h miért? :)
2009. szept. 13. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Én nagyon kíváncsi lennék a Gossip Girlre,már csak azért is, mert olvastam a Bad Girl sorozatot! De azt hiszem, most egy adón sem adják, ugye?? (valaki megírhatná:)) Az OTH-ból csupán pár részt láttam, de az nem fogott meg, kicsit eröltetett volt (szerintem).
2009. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a Gossipot nem nézem,de ismertető alapján nagyon 90210 és OC-California feelingje van:)


A tuti gimi inkább a Narancsvidékra hasonlít és a Dawson és a haverokra?Ezeket láttad már?Én nemtudom megfogalmazni mi a jó benne,egyszerűen jó és kész,van benne szerethető,mert az összes ember típust megtalálod benne,szerethetőek a karakterek,nagyon jól el van találva a szövegkönyv is,a plusz plusszok mint Haley és Nathen nagyon fiatalon összeházasodása majd később szétválása és újra egymásra találása, a túszos ügy,az a nagy köcs apa meg úgy minden...érdemes megnézni szerintem,bár ha olyan 90210 érzést akarsz akkor maradj inkább a Gossip Girlnél:D

2009. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a One tree hill a világ egyik legjobb sorozata<3
2010. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
tuti gimi for ever !!!!!!!!!!
2010. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A gossip girlnek meg csak az elso evadat lattam de nagyon megtetszett...eggyik kedvenc sorozatom lett.A tuti gimi is jo de nem annyira SZERINTEM!!!de amugy mind a 2 jo;);) erdemes megnezni oket bar meg a tuti giminek is csk az elso 3 evadat lattam ugyh nem tudom h mien a folytatas:-??
2010. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

One Tree Hill nagyon jó, de (sztem) csak az 5.évadtól... Az eslő 4 az nagyon klisés, nagyon tini... Mostani szemmel nézve persze. Akkor még nem volt az, de mára már lejártak ezek a dolgok. Szóval 5. évadtól ajánlom, teljesen érthető, ha akkor kapcsolódsz be.

Am GG-t is imádom, nem tudnék választani köztük.

2010. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én mindkettőt nagyon szertem, de a Tuti Gimi szerintem jobb.(:
2012. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!