Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket vagy sorozatok...

Juzguz kérdése:

Milyen filmeket vagy sorozatokat ismertek amik parajelenségekről szólnak vagy azokkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
A filmek alatt olyasmikre gondolok mint pl.: Paranormal Activity, Szellemjárás Connecticutban meg ilyenek és a sorozatoknál meg pl.: Szellem labor, Szellem járás és hasonlók. Nah szóval ezeken a filmeken és sorozatokon kívül amiket most felsoroltam tudtok esetleg más filmeket és sorozatokat? Természetesen olyanokat amik magyar szinkronnal rendelkeznek :) köszi a válaszokat :D

2013. márc. 9. 18:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah az lemaradt hogy olyan legyen a film vagy sorozat amit megtudok találni a neten is :)
2013. márc. 9. 18:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Rejtélyes igazságok (vannak benne szellemesek) http://www.youtube.com/watch?v=weVc_ZPIKWY
2013. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :) de ezt már ismerem
2013. márc. 9. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
ID-n (investigation discovery-n) megy a szellemjárás (haunting) és a szellem labor (ghost lab)
2013. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja bocs, csak most olvastam el hogy ezeket már ismered (utolsó voltam)
2013. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!