Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hobbitot 48FPS-el vetítették...

A Hobbitot 48FPS-el vetítették több moziban is (HFR 3D). Van (vagy lesz) ilyen verzió otthoni körülmények között lejátszható formátumban?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem találtam ezzel kapcsolatban információt, mint ha csak a moziknak szánták volna ezt a HFR verziót, pedig nem hiszem, hogy bármi akadálya lenne annak, hogy számítógépen lejátsszon ilyesmit az ember.

2013. márc. 11. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán hiszem, 48 fps-es TV aligha van. "Sima" 3D-ben valószínűleg kiadják majd Magyarországon is.

Nem csak az fps nagysága számít, speciális vászonra vetítik, ami előidéz egy speciális érzetet, ettől érezzük 3D-nek, a nagyobb képkocka/másodperc csak növelheti a filmélményt ezen a téren. Mondjuk az emberi agy feldolgozóképessége véges, egy 2 és fél órás filmnél már nem csodálom, hogy többeknek megfájdult a feje.

Átlagos számítógéppel biztos, hogy nem lehet.

2013. márc. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen 3D-ben hazavihetjük végre április 8-án.

Nekem nem hiányzik majd a 48 képkocka , elég gagyi volt tőle a kép ahogy mondták. A kritikusok szerint is szar volt, állítólag Peter Jacksonék is fontolóra vették hogy a második részt is bemutassák-e abban.

2013. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy a kisebbséghez tartozom, de nekem meg kifejezetten bejött a 48fps-es dolog. Igazából a kérdés még mindig az, hogy lesz-e lakosság által is elérhető verzió ebből a verzióból.
2013. márc. 20. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
48 fps-t meg tudnak jeleníteni a mai TV-k, de de akár még a régebbiek is. És ki is adják abban a változatban, de szerintem csak Bluerayen...
2013. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!