Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit lehet élvezni a Vámpir...

Mit lehet élvezni a Vámpir naplókban?

Figyelt kérdés

A lány oszt. egész nap erről beszélnek meg minden, én meg fiú vagyok és nem értem, hogy mi tetszik nekik benne -.-"

Fiúk megnézhetik vagy ez is valami értelmetlen sorozat?


2013. márc. 11. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

A fiúk és lányok ízlése eltérő, így vannak sorozatok amiknek eseményei-karakterei az egyik vagy másik tábor igényeinek megfelelően készülnek.


Ezredjére felesleges lenne megint azon vitatkozni hogy egy sorozat kinek és miért tetszik vagy nem tetszik.

Ha kíváncsi vagy akkor nézz meg 4-5 részt és döntsd el hogy neked mit jelent, többet ér mint egymásnak ugrani az egyéni ízlések miatt. Ahhoz nem igazán kell segítség neked, hogy elmondják vajon fiúk nézhetik-e.


Volt már olyan dolog az életedben, amikor egy általad kedvelt dolgot mások lenéztek? Ugyanez a helyzet itt is. Ami másnak tetszik az neked nem törvényszerű hogy fog és fordítva. De olyan általánosítás már hülyeség, hogy azért értelmetlen mert neked valamiért nem jön be. Egyszerű a dolog: ne nézd ha zavar. Emiatt felesleges provokálni a többieket akiknek tetszik.


Mielőtt pedig úgy tűnne hogy TWD-fan vagyok: én sem nézem, mert nem érdekel, de van bennem annyi tolerancia hogy ami nem érdekel vagy zavar azzal nem foglalkozok, és nem jövök ide kötekedni mert a szubjektív érzéseim szerint XY sorozat nem tetszik. Mert aki elolvassa a kérdést, annak csak az jön le hogy megint valaki osztani kezdi az észt arról hogy egy sorozat jó-e vagy sem, értelmes-e vagy sem.

2013. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem szóltam le a sorozatot, csak kérdeztem tőletek, hogy miért az amilyen. Köszi válaszod :)
2013. márc. 11. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyi, a lányok többsége oda van a vámpírokért, főleg ha azt valami szuperszexi színész játssza el :D az meg még pluszpont, ha szerelmes, izgalmas, és mindig tudnak valami újat mutatni a nézőknek. szerintem nyugodtan kezd el nézni, ha tetszik folytatod, ha nem nem..
2013. márc. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem klassz sorozat, fordulatos, izgalmas, van benne romantika is. Nem csak nőknek szól, sőt kifejezetten ajánlott férfiaknak, ha jobban meg akarják érteni, hogy mi vonza a nőket (és itt nem a vámpírfogakon a lényeg nyilván)
2013. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz, 2. résznél vagyok már. Szerintem ez valami komédia, sok hülye ember szalad azt egyszer csak eltünik :D
2013. márc. 12. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Na? Mostmár megváltozott a vélemémyed? Bejön? :)
2013. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!