Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Transformers Prime season 3...

MarkoG kérdése:

Transformers Prime season 3 Beast Hunters? Ki lesz az új Prime?

Figyelt kérdés
Én Ultra Magnusra szavazok és tippelek de azért kiváncsi lennék ki mit gondol

2013. márc. 12. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mivel tudjuk, hogy Optimus új alakot kap, gondolom, hogy továbbra is ő lesz az, de mivel Magnus is szerepelni fog, nem tartom kizártnak, hogy egy ideig átveszi tőle a tisztséget.
2013. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy Magnusz szerepelni fog? Igaz, hogy kiadják játékként, de ez még nem jelent semmit sem.
2013. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Fórumon írják, hogy a Szingapúrban leadott TV spot-okban szerepel.


Igaz, ez is egyelőre csak szóbeszéd, ami konkrét megerősítésre vár. Viszont azok a játékok is őt teszik esélyessé.

2013. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2013. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Voltak más játékok is, mint pl.: Acélfej és Görgető, de erre nem számítottam. Utánanéztem és állítólag Magnusz a Roncsolók vezére lesz, tehát Válaszfal és Kerék felettese. Kíváncsi leszek hogyan viszonyul majd Optimuszhoz, mert a Kerék is elég önfejű volt, és ez jellemző a Roncsolókra.
2013. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ha abból indulunk ki, hogy Magnus és Optimus barátok( G1) akkor lehetséges, hogy nem lesz közöttük konfliktus, de az IDW ongoingban Magnus a Trieszti egyezmény felügyelője és eléggé önfejű, akárcsak a Roncsolók


Érdekes lesz

2013. márc. 15. 11:39
 7/15 anonim ***** válasza:

Bár én nem követem a képregényeket, az IDW mostani sorozatairól szinte csak jókat olvasok, ezért elfogadnám, ha Magnus személyiségét is onnan vennék.


Viszont valószínűbb, hogy mégiscsak a Dinobotos TF: Prime képregénybeli szereplését veszik alapul, amiről pedig azt olvastam, hogy állítólag elég béna.


Egyebek felől Szingapúrban leadták az első két részt, de Magnus csak a végén jön be, ezért még senki sem tudja, hogy fog viselkedni.

2013. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Dinobotokat nem olvastam de a legjobb a G1es dinoobtok vagy a fall of cybertronos csapat, bár ott Mogorvát jól elrontották
2013. márc. 15. 22:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Sikerült beleolvasnom pár spoiler-be a leadott új epizódokról, és ha jól vettem ki amit olvastam, akkor az új Prime kiléte nagyobb meglepetés, mint gondoltuk volna.
2013. márc. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azokat a spoilereket hol találtad? ellinkelnéd?
2013. márc. 16. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!