Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók:csütörtökre meg...

Vámpírnaplók:csütörtökre meg lesz magyar felirattal a 4. évad 17. része?

Figyelt kérdés

Már nagyon várom.

Akkor két nap múlva már fent lesz?

és útána már hetente jönnek az új részek ugye ?


csak normális válaszokat kérek,és ha van kedvetek akkor leírhatnátok a tartalmat is :-D

köszi,megy a zöld pracli.



2013. márc. 12. 18:16
 1/8 FannaL ***** válasza:

Igen, ha valaki lesz olyan kedves és fölrakja még csütörtökön, ugyan is általában péntekre jön ki. (Ez csak attól függ mennyire lesz normális az a valaki.)

És szintén igen, utána már hetente jön majd valamikor megint lesz egy szünet(Ugyan is ezek a szünetek amiatt vannak mert kint nem nézik sokan a TVD-t. ÉS így akarnak több rajongót vissza állítani a tévé elé. :) )

Valami olyasmi lesz, hogy Elena vissza áll a pom-pom(nem tudom hogy kell írni) csapatba, de csak amiatt, hogy vérhez jusson, hasonlóan fog viselkedni mint Damon útközepén fekvés, pucérkodás és persze ez majd Stefannak nem tetszik. Jeremyről még nem tudok semmit. Szerintem nagyon jó rész lesz, régóta vártam, hogy Elena kikapcsoljon. :D :)

2013. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 FannaL ***** válasza:
Amúgy nem a 17. rész, hanem 16.
2013. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jaa igen :-D:-D kösziii

általában rhené fordítását szoktam nézni mert ő elég hamar felrakja :-D

2013. márc. 12. 19:32
 4/8 FannaL ***** válasza:
Ja igen és még az is van, hogy Damon kifgoja deríteni, hogy Klaus titkos telefonhívásokat folytat Hayley-el (vagy hogy írják) a vérfarkas lánnyal és Damon arra is rájön, hogy akkor valószínűleg Katherine is Hayley-el van. És Kat. le akarja nyomni Nik torkán a gyógyírt, de ezt Damon tudja így megkéri Klaust, hogy segítsen megszerezni Elenának a gyógyírt. (Most néztem körbe youtube-on és találtam még egy videót.) :-D
2013. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném hogy Elena kapja meg a gyógyírt szerintem is Klaus torkán kéne lenyomni.Bár szeretném megtudni hogy a szerelem csak a kötődés miatt van e !
2013. márc. 12. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel magyarországi idő szerint csütörtök hajnalban adják Amerikában a legújabb részt, ezért legkorábban is csak péntek délutánra várható a feliratos változat.
2013. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 FannaL ***** válasza:
Péntekre kész szokott lenni, de volt már mikor hajnali 4 kor is fenn volt 1x inda videón, akkor beteg voltam és nyomtam az ágyat. De péntek. :)
2013. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én csak indán szoktam nézni :-D
2013. márc. 13. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!