Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot ajánlatos...

Melyik sorozatot ajánlatos elkezdeni?

Figyelt kérdés
Rég nem néztem egyet se. Régen a Szívek szállodája volt a kedvencem, ma már inkább csak a TV-ben a Gyilkos elméket nézem, de nem kell gyilkolászás. Valami könnyed, laza kis sorozatra vágyom, vagy kalandra.
2013. márc. 13. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Tudorok

- sorozat -

(The Tudors, 2007)

2013. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én most ezeket szeretem:

-egyszer volt - once upon a time (feliratosan nézem , de van szinkronosan is) ez egy kicsit meseszerű, de hétvégente egy kis órácskára leköti a figyelmem

- bosszú-revenge (ezt is feliratosan nézem,ez is van szinkronosan) ez egy kissé szappanopera jellegű, de meg lehet nézni

-Pretty Little Liars (csak feliratos) nálam ez a mostani kedvenc. Néhány helyen már láttam a horror kategóriába is ,de egyáltalán nem az. inkább mondanám csak szimplán izgalmasnak, romantikusnak, de azért voltak benne elszórva humoros jelenetek is. Meg vannak részei amin lehet gondolkodni, merengeni :)

- vámpírnaplók , being human -emberbőrben, grimm ezeket nézem még, de ezek egy kicsit már "véresebbek" de jó sorozatok.

Azért remélem segítettem!

2013. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is a Pretty Little Liars a kedvenc sorozatom

de azon kívül végignéztem az Életem értelmeit is. Az egy vígjáték sorozat.:DD

2013. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Ha csaj vagy jó a Pretty Little Liars meg Gossip Girl meg ilyen hasonló sorozatok, de ha fiú vagy, vagy csak az átlagtól jobb az ízlésed akkor nem nagyon fog bejönni egyik ilyesmi sorozat sem. Bár tény, hogy ezek könnyed, laza sorozatok, szóval akkor érdemes lehet bepróbálni, ha komoly sorozatra vágysz akkor viszont felejtsd el az ilyeneket.

Még a jobb sitcomok közül is ajánlott bármelyik, hisz ott csak a megnevettetés a lényeg, HIMYM első pár évadja nagyon jó, Arrested Development zseniális, Parks & Recreation a jelenlegi legjobb, régiek közül Friends, bár abba azért van pár komolyabb rész is, stb.

2013. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csakis az igy jartam anyatokkal biztos ismered ha nem nezz utana en nagyon imadok (bocsi, telo..)
2014. jan. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Ajánlom a Hart of Dixiet!!:)

2014. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Neszi Petra ***** válasza:
Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, The Carrie Diaries, Star Crossed,Teen Wolf, Hollywood Heights vaaagy Orphan Black :D
2014. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
My Mad Fat Diary
2014. júl. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!