Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter utolsó részében...

A Harry Potter utolsó részében Fenrir Greyback meghalt? Ha nem, akkor mi lett vele?

Figyelt kérdés
Mert elolvastam a könyvet, és megnéztem a filmet, de nem esett le, hogy Hermione most akkor megölte, vagy csak hozzácsapta az egyik roxforti oszlophoz,és elájult?
2013. márc. 14. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


"It is likely he was either killed or imprisoned in Azkaban afterwards."


Egy forrás szerint. Vag meghalt a csatában, vagy ha túlélte, akkor Azkabanba zárták.

2013. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 15. 11:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

könyvben ha jól emlékszem túlélte és utána nyilván Azkaban-ba került ahogy az első írtam

a filmben szerintem meghalt

2013. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*az első írta
2013. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
A filmben is meghalt mivel Hermione átka az oszlophoz csapta és áttörte de mivel ott szakadék volt biztos hogy nem élte túl.
2013. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"A filmben is meghalt "


Itt az "is" használata abszolút helytelen, mivel mint írtuk, a könyvben sincs tisztázva - illetve úgy mondják, hogy Azkabanba került.


Amúgy mint írtad, a filmben is csak feltételezni lehet, hogy meghalt.

2013. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
a könyvben úgy írják hogy "egy kristálygömb zuhant a fejére és nem mozdult" (gondolom ezzel úgy értette hogy meghalt) a filmben pedig kizuhant a szakadékba tehát akkor abban is meghalt...
2013. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

"It is unclear whether Greyback survived the Battle of Hogwarts. If he did, he was likely sent to Azkaban for his association with the Death Eaters and for his crimes during the Second Wizarding War, under Kingsley Shacklebolt's de-corrupted Ministry of Magic."


Rowling se mondta soha, hogy meghalt volna.

2013. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, miután megharapta Bill-t, Neville és Ron közösen megölték.
2021. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

,,Részt vesz a Roxforti csatában, ahol Ron Weasley és Neville Longbottom legyőzik."

Wikipédián csak ennyi van fönt. Remélem segítettem.

2021. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!