Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek egy 6 éves gyerek...

Szerintetek egy 6 éves gyerek nézheti a pókembert?

Figyelt kérdés
A rajzfilm pókemberre gondolok. Nem túl ilyesztő még neki?

2013. márc. 16. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Én annak idején körülbelül 5 éves lehettem mikor megnéztem a Kaptár című horror-thriller filmet, és tessék még itt vagyok! :D Egyébként kiskoromban és is rajongtam a rajzfilm pókemberért.
2013. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarok fanyalogni, de ha egy 5 éves gyereknek a szülei megengedik, lehetővé teszik, hogy horrort nézzen, akkor igencsak megvan róluk a véleményem.
2013. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

#2-vel egyetértek, nem mondom, hogy legyen 18 éves valaki, hogy horrort nézzen, de azért 13-14 legyen.

Pókember, ráadásul a rajzfilm egyáltalán nem ijesztő, szóval azt nézheti nyugodtan.

2013. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár jó sok Pókemberes rajzfilm van, némelyik komoly, a legtöbb inkább gyerekes, szerintem egyik sem olyan "durva", hogy egy ilyen korú gyerek ne nézhesse meg.
2013. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismét bebizonyítottátok, hogy nem tudtok vagy nem szerettek olvasni, esetleg csak retardáltak vagytok.

"A rajzfilm pókemberre gondolok."

Szerintem simán nézheti, egyáltalán nem vészes, viszont ha idősebb lesz, feltétlenül tiltsd el a filmektől, főleg a háromtól mert hihetetlenül hitványak.

2013. márc. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ismét bebizonyítottátok, hogy nem tudtok vagy nem szerettek olvasni, esetleg csak retardáltak vagytok."


Nem biztos, hogy jól értelmezem, miért írtad ezt ide, de itt mindenki a kérdésre válaszolt. ... Vagy mással van a baj?

2013. márc. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, és nem a szüleim nyomták a képem elé a filmet, hanem vendégségben néztem meg.
2013. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!