Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is Joe a legértelm...

Szerintetek is Joe a legértelmesebb szereplő az éjjel-nappal Budapestben?

Figyelt kérdés
Pedig volt börtönben ( szerepe szerint is, valamint az őt alakító Varga Miklós is 4 évet ült)nekem mégis ő tünik a legnormálisabbnak

2013. márc. 16. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is:D Rajta kívül még talán Regina szemében látok egy kis intelligenciát megcsillani:D
2013. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Regina szerintem is elég normális :)Meg talán Marcira és Gáborra is rámondhatjuk. Lali egy kicsit gyökér, de ő a sorozat humor forrása én bírom. Kristófot utálom egy full ízetlen műmájer köcsög.A többiek meg állandóan egymást marják.

Azért összességében sokkal értelmesebbek mint a VV-sek.

2013. márc. 16. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Valóban:D

Én akit bírok még az Kristóf, szerintem nagyon nagy arc ezzel a végtelen egoizmusával, illetve Lali is jófej, Marci semleges, a csajok viszont iszonyat idegesítőek. R*ibanc mindegyik, az egyik ráadásul lezbi is, és ezt nézik a tizenéves lányok, hát kitűnő példa mit ne mondjak.

2013. márc. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kini :)) ***** válasza:
Szerintem is. És Regina. A többi mind idióta :DD
2013. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anikó értelmes.
2013. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hármaska,előbb tanulj meg helyesen írni!:)

De hogy várhatná az ember el,hogy tudd,hogy mit jelent az,hogy valaki leszbikus,ha még leírni sem tudod....

2013. szept. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs,nem ide:)
2013. szept. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!