Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehetne valahogy visszaho...

Hogy lehetne valahogy visszahozni Charlie Harpert a Két pasi meg egy kicsibe?

Figyelt kérdés
Sheen nyilatkozta hogy legalább az utolsó részben szeretne benne lenni. Ti hogy hoznátok vissza a történetbe?Elvileg meghalt de a tv-ben ugye nincs lehetetlen...:)

#megy kicsi
2013. márc. 17. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Visszaemlékezésben például.

Vagy álmodja valaki.

2013. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Olyanra gondoltam,hogy mégsem halt meg csak átverés volt, Rose segítségével.

De ha Sheent egyáltalán beengedik a stúdióba, szerintem csak max. visszaemlékezős jelenetben lesz benne 1-2 percig.Vagy mint Magdi néni!:)

2013. márc. 17. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Charlie meghalt a sorozatban???? O_O Ezt nem is tudtam...
2013. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó, akkor elég rég nézhetted a sorozatot...már 2 éve nincs benne
2013. ápr. 29. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt Aston Kutcheres részeket utálom, csak az első pár évadot láttam.
2013. máj. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor fel kellett hogy tűnjön,hogy Charlie helyett Kutcher van.:P

Mivel lesz 11. évad, bár tudnám hogy minek, hátha vmi emlékezésben visszajön Charlie.

De minek erőltetni ezt a sorozatot, rég kifulladt sőt Jake sem lesz már benne...de hát úgy látszik minden a pénz.

2013. máj. 4. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Jake, már nem lesz benne? Akkor a sorozat címe is értelmét veszíti.

Legfeljebb majd az lesz a címe, hogy Két pasi. :D

2013. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A srác is megunta már és kiszáll, csak egy-két részben lesz benne mint vendégszereplő. Alan és Walden "kapcsolatáról" fog szólni az egész. Komolyan kit érdekel ez még??????Alan karakterét és sikerült rendesen hazavágni Charlie halála után, Jake felnőtt és nem is lesz benne.Ez így hogy Két pasi meg egy kicsi?
2013. máj. 5. 19:28
 9/10 anonim válasza:
Jake már felnőtt és érthető, hogy más filmekben akarja kibontakoztatni magát vagy otthagyni az egész filmipart. De tényleg az amit Alan karakterével csináltak ez a full csóróság már nem vicces. Walden karakterének meg semmi értelme, bírom Ashton-t mert jó színész, de ez egy rossz szerep. :D
2013. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jake helyett egy fiatal nő jön majd sorozatba, akiről kiderül hogy Charlie Harper rég elveszett lánya,és ő fog beköltözni a malibui házba Alanhez és Waldenhez.
2013. jún. 16. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!