Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy olyan jó színész, mint...

Egy olyan jó színész, mint Rudolf Péter, hogy tud olyan szánalmas, pocsék, humortalan filmet csinálni, mint az Üvegtigris, ráadásul 3 részest, amiből az utolsó kettőre még szavakat se lehet találni, annyira gyenge?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Jó színész nem egyenlő jó filmessel. Mondjuk az Üvegtigris filmekkel nekem semmi bajom, az első kifejezetten jó volt, bár egyértelmű Shop stop koppintás az egész széria... "Szavakat se lehet találni, annyira gyenge", ez ízlés kérdése, az Álom.net szintű katyvaszoknál mindenesetre nagyságrendekkel jobb.
2013. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Én csak mint szinkronszínészt ismerem, és szeretem, meg a beugróban láttam párszor, ott tehetségesnek és szimpatikusnak tűnt, de az Üvegtigris szerintem is gyenge, pedig rengeteg rajongója van.
2013. márc. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első osztályú színész amúgy.., szerintem
2013. márc. 18. 10:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rudolf Péter a legjobb magyar színész. (Borzasztó elfogult vagyok, vigyázat)


Szeretek mindent, amit csinált, így az Üvegtigrist is, meg kell, hogy védjem!

Amennyire én tudom (főleg interjúkból, és beszélgetésekből), ő nagyon büszke a Tigrisekre, nagyon szerette csinálni.

És ha valaki úgy gondolja, hogy csak néhány lúzer szenvedései, akkor nem lát a dolgok mögé. Néha más szemmel is kell nézni a filmeke.


(De mondom! Nagyon elfogult vagyok, lehet, hogy nagyon félre megyek. Viszont ez a véleményem)

De az tuti, hogy Rudolf Péter a legeslegjobb:)

2014. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4-es veled nagyon egyet értek :) én is nagy Rudolf Peti rajongó vagyok :) 
2016. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bemásolom ide is a véleményem az Üvegtigrisről:


Én éppen e pillanatban néztem meg, mert sose láttam, és zavart. Hát igazából olyan is-is a véleményem. Rudolf Péter és a bolond srác(ot alkaító színész) játéka nagyon tetszett, főleg az utóbbi, és a kálloys jeleneten tényleg nevettem (amikor hamburgert kér), de nekem az volt a legviccesebb, utána már nem volt annyira szórakoztató. Úgy gondolom: jó az alapgondolat, de nem fogták meg jól, igazából nem művészi. Ambivalens dolgokat érzek: egyrészt érzem, mit akartak mondani, és nem olyan baromság, mint sok magyar film, volt egy hangulata, de szerintem sokszor ki akarták csak tölteni a cselekményt valamivel. Másrészt vannak filmek, amiknél azt érzem, hogy egy nagy rendező (és nem a pénzről van szó) nagyon jót kihozott volna belőle. Az a legszomorúbb, amikor nem lenne rossz, csak így az. Ez pont olyan, mint az olyan giccsekkel, mint a Csillagainkban a hiba. Az alaptéma érdekes, de elő lehet adni szájbarágósan,a könnyű végét megfogva, meg másképp.


Ui.: Rudolf Péter maga nagy színész.


23/N

2017. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!