Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit jelent az Alkonyatban a...

Mit jelent az Alkonyatban a Vámpíroknál és a a Farkasoknál a Bevésődés?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Idézet a könyvből: "Mintha az összes kötelet, ami az életemhez kötött, hirtelen egy mozdulattal elvágták volna, mint egy csokor lufi madzagjait.Minden, ami azzá tett, aki voltam-szerelmem az emeleten lévő halott lány iránt, szeretetem apám iránt,hűségem az új falkámhoz, szeretet a fívéreim és gyűlöletem az ellenségeim iránt, az otthonom, a nevem, önmagam-abban a másodpercben minden elszakadt tőlem- nyissz, nyissz, nyissz- és ellszállt .Én nem szálltam el, egy új kötél ott tartott, Nem is egy , hanem egymillió.Nem is kötelek, hanem acélkábelek.

Egymillió acélkábel kötött egyetlen dologhoz,. az univerzum kellős közepébe."

Már nem a gravitáció kötött ahhoz a helyhez, ahol álltam.

A szőke vámpír karjában lévő kislány tartott ott. Renesmee."

Kb olyan mint az első látásra szerelem.

2013. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ez csak az alakváltóknál van :)
2013. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, és miért csinálta ezt Jacob renesmee-vel?
2013. márc. 18. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem ő irányítja ez az alakváltóknál van ha megtalálják a számukra tökéletes embert de ez amúgy a könyvben le van írva és a 3. részben( a filmben) el is magyarázza Jacob Bellának.
2013. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megértettem kösz!
2013. márc. 18. 17:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!