Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet filmekre úgy rákeres...

Fné Anikó kérdése:

Hol lehet filmekre úgy rákeresni, hogy csak annyit tudok, milyen ország (NSZK) készítette, és hogy kb. mikor (70-80-as) években készült?

Figyelt kérdés

Nagyon régen, 1980-82 körül láttam moziban egy NSZK filmet, aminek sajnos nem tudom a címét, a szereplők nevét sem. Annyira emlékszem, hogy azzal kezdődött, hogy egy férfi szabadult a börtönből, és a metró aluljáróban találkozott a volt barátnőjével. A film jó része a metrón játszódik, és úgy emlékszem, egyetlen szavas címe volt. Létezik olyan adatbázis valahol, ahol országonként, évre megbontva lehet filmet keresni?


Tudom, hogy nem sok, de hátha valaki látta anno...


2013. márc. 18. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

kritikustomeg.org


Itt rákattintasz a bal oldali menüsorban található "országonként" címszóra, utána kikeresed a "nyugat-német" címszót, és miután ott megjelent a 10 legjobb nyugat-német film, a 10. alatt ott láthatod, hogy "az összes nyugat-német film", erre rákattintasz, és aztán az idő (évszám) szerint sorba rendezed.

2013. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, mindjárt ki is próbálom.
2013. márc. 18. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!