Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emberek, akik idegenforgalmi...

Emberek, akik idegenforgalmi műsorokat készítenek, utazással kapcsolatos magazinokat szerkesztenek, vagy műsorvezetőként dolgoznak egy utazással kapcsolatos riportmagazinban, ti hogy kaptátok meg ill. szereztétek meg az állásotokat?

Figyelt kérdés

Minden vélemény és tapasztalat, személyes tapasztalat ,benyomás, siker, vagy ( sajnálatos bukás) érdekel!Pozitív , negatív egyaránt!

Ha csatornát ill. magát a műsort is leírjátok azt külön megköszönöm!


Előre is köszönök minden választ!



2013. márc. 18. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden kizárólag a kapcsolatokon múlik, és azt hiszem ezzel mindent elmondtam.
2013. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nos, ok kétségtelenül azt írtam,hogy minden választ előre is köszönök, habár én egy sokkal bővebb, alaposabb személyesebb, hosszabb véleményre voltam kiváncsi tapasztalatokkal együtt, nem a mai világban agyonskandált jelmondatokra( még ha igazak is).
2013. márc. 18. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy neked nem tetszik az első válasz, az nagyon is igaz, csak lehet, nem akarod elfogadni. (Nézz körül a médiában manapság.)
2013. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de tapasztalatot kértem, nem negatív hozzáfűzést. amúgy azért érdekelne mert idegenforgalmi szakember lévén talán hozzá tudnék szólni az ilyesmihez.
2013. márc. 20. 18:32
 5/9 A kérdező kommentje:
ahhoz, meg hogy mért van ennyi ,,szépen és finoman mondva: ilyen -és olyan " módon bekerült ember a médiába: na ezaz 1, amiért aztán tényleg nincs közöm, és tudod mit? Egészségükre, nekik lesz ebből későbbiekben nem kicsi hanem NAGY gondjuk.
2013. márc. 20. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon arrogáns vagy.

Nem negatív értelemben írtam a hozzászólásomat, inkább őszintének mondanám.

Gondoltam elbeszélgetünk, ha ennyire érdekel a téma, de ezekután jobb is hogy nem tártam eléd mindent.

Ne csodálkozz hogy ennyire zárt a szakma. Pont a magadfajta miatt van. Nagyon sokan jönnének be nagy arccal, hogy majd ők...

De hála az égnek ez nem így megy.

Ne várd hogy bárhová is bekerülsz a megfelelő kapcsolatok nélkül.

Márpedig ha ennyire pöccensz, akkor nem fogsz semmilyen értékelhető kapcsolatot kialakítani ebben a világban. De ez nem is baj. Két mondatból látni hogy kinek való ez az út és kinek nem.

2013. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jólvan, habár elgondolkodtattál, és kiváncsi vagyok most a válaszodra:


honnan tudod hogy nagy az arcom, amikor ez egy anonim oldal?

És nem tártam ki eléd mindent? Ez alatt mire gondoltál?

2013. márc. 20. 22:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy könnyen bepöccenek és miből szűröd le 2 mondatból, hogy oda való vagy sem? Tényleg nem rossz indulatból kérdem, de ha tényleg értelmes beszélgetést szeretnél( amire természetesen vevő vagyok) akkor szeretném ha ezekre a kérdésekre is választ adnál.
2013. márc. 20. 22:17
 9/9 A kérdező kommentje:

UI: ha azokra gondolsz, akiket leírnak a bulvárban/ vagy hogyan kerültek be és ki által és mit kellett érte tenniük,akkor elárulom, hogy ez számomra nem új keletű történet, én is olvastam és hallottam már nem is egyszer.


A híres kapcsolatokról meg annyit hogy én is így jutottam be a munkahelyemre, szóval ezt sem kell bemutatni.

2013. márc. 20. 22:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!