Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kutyám, Jerry Lee-nek miért...

A Kutyám, Jerry Lee-nek miért ilyen rossz az IMDB értékelése?

Figyelt kérdés

5,7 illetve 5,2 a második és harmadik rész. A Port.hu-n az első 9,5/10, a második 8,1/10 a harmadik pedig 7,9/10.


Ezek szerint csak Magyarországon ilyen népszerű ez a film?

Én nagyon szeretem mindhármat, az utolsó rész sem volt csalódás, mint pl. a Beverly Hills-i zsaru 3.


2013. márc. 19. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az amerikaiaknak nincs humoruk. Mármint általánosságba véve.
2013. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem azért van annyira leértékelve az imdb-n mert rossz film, hanem azért mert egyszerű. Nem kell sokat gondolkodni a háttérutalásokon, nincs kimondottan olyan csattanója ami által megváltozik a szereplő maga, nincs egy olyan értékrend ami nagy filmmé tehetné.

A story alapjába véve jó de egyszerű ezért nem lehet nagyobb 6-nál.

Azért van jobb értékelése a port.hu oldalon mert 1000 személyből 5 vagy 6 gondol bele mélyebben filmbe; viszont ahol 17000, 18000 szavazat érkezik ott reálisabb az eredmény is.


Remélem a segítettem...

2013. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem kérdezel meg mindenkit, hogy miért adott rá ennyi meg ennyit, addig nem fog soha pontosan kiderülni.


Akik szavaztka, nyilván úgy érezték, számukra ennyit ér a film. Te nagyon szereted, számodra nagyon jó film.


Én is szeretem, de ha objektíven értékelném, azt mondanám, hogy tucatfilm, néhány jobb pillanattal, de semmi több. Mert ez meg az én objetkív véleményem.

2013. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolónak teljesen igaza van. Én nagyon szeretem a filmet de én is csak max egy 6,5 pontot tudnék rá adni (amit a második válaszoló mondott)
2013. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!