Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó koreai vagy japán...

Tudtok jó koreai vagy japán sorozatot?

Figyelt kérdés

Bár milyen lehet de leginkább romantikus. És lehetőleg olyat mondjatok légyszi amihez van magyar felirat.

Köszönööm. :)



2013. márc. 19. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Palota ékköve,Korona hercege,A királyi ház titkai...
2013. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pl.: Yamato Nadeshiko Shichi Henge (japán), You're beautiful (koreai), Hana Kimi (japán), Secret Garden (koreai), Personal Taste (koreai).


Nem tudom melyiket láttad, melyiket nem. Feliratot szerintem találsz hozzájuk, mert ezek a legnépszerűbbek. Én angol felirattal nézem őket, úgyhogy ebben nem tudok segíteni. :)

2013. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj fel Ázsia Ékköveire, az a legnagyobb magyar feliratgyűjtő. Onnan tudsz keresgetni, mindegyikhez van kisebb leírás, műfaj, stb. Ha valami megtetszik, akkor előbb nézd meg, hogy tölthető-e a felirat, mert néhány régebbinek a linkje nem működik, a fordítók levették a netről a munkáikat.

A felirat letöltése után keresd csak meg magát a sorozatot. Aisatorrents, Doramax264, stb... Néhány doramát viki.comon is meg tudsz nézni magyar felirattal. Az online.

2013. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. :D
2013. márc. 20. 19:50
 5/8 anonim válasza:
Playful Kiss *-*
2013. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt már láttam és az tényleg jó. :)
2013. ápr. 6. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
49 Days, Protect the boss, Atashinchi no Danshi, Koi Zora, Gokusen, Boys over Flowers, stb.
2013. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszii ezeket már láttad. :D DE azért tényleeg köszönööm. :D aranyos vagy.
2013. máj. 14. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!