Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc filmetek? Leírnát...

Mi a kedvenc filmetek? Leírnátok röviden a lényegét?

Figyelt kérdés
Leírnátok a történetet olyan 4 mondatban?

2013. márc. 19. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Amerikai história x


Derek Vinyard jogosnak vélt elkeseredettségében csatlakozik a rasszista fehérekhez. Egy ízben két szerencsétlen fekete megpróbálja ellopni a kocsiját, erre megöli őket. A rács mögött Derek világról vallott elképzelései 180 fokos fordulatot vesznek. Szabadon bocsátásakor igyekszik öccsét, Dannyt letéríteni a rossz útról.

2013. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Shop-Stop


Dante Hicks szívesen aludna egész szombat délelőtt de reggel a főnöke telefonon arra kéri, hogy ugorjon be pár órára helyettesíteni a boltba, ahol Dante egyébként munkaidőben eladó. Barátja, Randall a bolt melletti videótéka eladója, de nem zavartatja magát bezárni a tékát, hogy egy kis időre Dantéval lóghasson. A pár óra viszont kinyúlik az egész napra, mivel Dante kollégája valamiért nem érkezik meg, közben pedig ott lenne a délutáni hockey edzés és egy zavaró hír is érkezik: Dante exbarátnője éppen hozzá készül menni egy híres építészhez. A hangulat csúcspontját a bolt előtt falat támasztó és füvet áruló Jay és Néma Bob adja meg

2013. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ötödik pecsét

(1976)

[link]


Született gyilkosok

(Natural Born Killers, 1994) [link]

2013. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lettem leszavazva!?


Leírtam a filmet és rövid tartalmát!

2013. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

mindenki le lett szavazva

nem éri meg ezzel foglalkozni, ezen az oldalon mindig fenn áll annak az esélye hogy hiába adsz rendes választ valaki lepontoz -.-'

2013. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Életrevalók:

Van egy gazdag mozgássérült férfi és úgy hozza a sors, hogy találkozik a priuszos, fekete Dris-sel. A férfi ápolót keres, és végül Dris elvállalja. A két férfi összebarátkozik.

:)

2013. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) én? :o én nem pontoztam le senkit. ment mindenkinek a zöld kéz!!
2013. márc. 30. 17:07
 8/9 anonim ***** válasza:

nem is rád gondoltam, általában pont más válaszadók pontozzák le az embert

én is mindenkinek zöld kezet adtam

2013. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is utálom ezt. :/ valaki egy nagyon hasznos választ ad, és lepontozzák. -.-" itt ilyen emberek vannak nagyrészt, de tudni kell, hogy nem a % dönti el a válasz hasznosságát. :)
2013. márc. 30. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!