Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legviccesebb Ki vagy...

Melyik a legviccesebb Ki vagy doki rész szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Részt nem tudnék mondani, de 2-szer nevettem rajta a legjobban. Az egyik az 5. évad első része, mikor a 11. Doctor és Amy először találkoznak. A másik amikor a Doctor ahhoz a nagyobb testalkatú sráchoz beköltözik (akiből később majdnem cyberman lett) és kaját csinál neki :D
2013. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)


Én a 10. doktoros részeket jobban szeretem, de vitathatatlan, hogy poénosabb a 11. doktor.


Esetleg még valaki?! :)

2013. márc. 20. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem mindig a következő rész az, Március 30!!! új rész

de igaza van az elsőnek az a rész nagyon vicces volt, a 10. dokitól a Marthás részek voltak a legjobbak

2013. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 16. és 17. évadban van.
2013. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem a 10. doctoros epizódokat, de az egyik kedvencem amikor először van a Jack "kapitány" a 9. doctorral.
2013. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Donna-Doktor évad volt vicc ügyben a legfantasztikusabb szerintem. Nem véletlenül Catherine Tate az egyik legnagyobb brit komikus!
2013. jún. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legviccesebbik rész, amit eddig láttam, az aminek a címe "The Pirate Planet". Nem lehet az egész rész csak vicces, de pár jelenetben volt. Hogy ne lőjek le poént, csak témát mondok "Furcsa folyosó", "Álhalál lelepleződése".
2013. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán A szökevény menyasszony, meg úgy általában a Donnás részek vezetnek e téren. De egy ilyen sorozatból nagyon nehéz egy favorit részt választani egy témában, mi anyával úgy szoktuk, hogy évadonként kiválasztjuk a legjobb komoly, meg legjobb aranyos részt :)
2014. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!