Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tu. Dja valaki annak a filmnek...

Tu. Dja valaki annak a filmnek a címét amikor az űrből jött a menyasszony?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta keresem de nem találom. A címe nélkül pedig teljesen esélytelen. Egy vígjáték.

Van egy ember, ha jól emlékszem akkor özvegy vagy elvált és van egy tizenéves lánya. Hozzájuk kerül az űrből egy nő aki egyre több furcsa földöntúli dolgot művel, titokban elemekkel táplálkozik (laposra szívja őket)miközben az új családjának rengeteg ételt készít reggelire. Katalógusból húzgálja elő a ruhákat (az esküvői ruhát is) és az első csókot az esküvőn a férfi barátja szerzi meg magának. ilyesmik vannak benne. tévében láttam de nem tudom a címét, pedig nagyon jó film.



2013. márc. 20. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Űrlakó a mostohám
2013. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Marslakó a mostohám.

Itt a link:

http://www.youtube.com/watch?v=F5pJ3mVum80

2013. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam, bocsi.
2013. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hűűűha, de jó. :)

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget és a filmet. :) :)

Már tényleg nagyon régóta kerestem eredmény nélkül és nem biztos hogy egyhamar megtaláltam volna. Köszi szépen. :)

2013. márc. 20. 14:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem baj. :) Zöld mancsi ment. :))
2013. márc. 20. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!