Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Pretty...

Mi a véleményetek a Pretty little liars 3. évadjának utolsó részéről?

Figyelt kérdés

"spoiler"

Szerintetek ki a vörös kabátos lány? Ki volt az erdőben az a kapucnis barna hajú lány akit nézett Toby mielőtt leütötték hátulról? Mi lehetett az autó csomagtartójában? Mi a véleményetek erről az évadzáró részről? :)



2013. márc. 21. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett :) A vörös kabátos lány Alison :P Szerintem valami durva volt a csomagtartóban..:>Alig várom már a 4. évadot!! ;);)
2013. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én is várom :D csak nem tudom mikor lesz végre. amúgy a fejekből meg a reakcióból ítélve biztos, hogy valami durva lesz a csomitartóban :)
2013. márc. 23. 11:29
 3/14 anonim válasza:

nem értem, hogyha Alison a vörös kabátos, akkor ő most a lányok ellen, vagy mellett van? mert ha az A-team a Melissa, Jenna, Shana hármas, hát akkor ők az Alisont is utálják, szóval nagy katyvasz az egész :D de majd biztosan minden világossá válik majd :)


a barnahajú kapucnis lányt nem nagyon tudom ki lehetett, azt se hogy a Tobyt ki utötte le :/


A csomagtartóban meg szerintem a Wilden holtteste van.


Mindenesetre most várhatunk egy csomót :/ :)

2013. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát én nem bírtam ki még jómúltkor és olvasgattam neten arról, hogy ki lehet ,,A".. :D Nem mondok semmit, de az tuti, hogy nekem még így is katyvasz kissé :D az a lány akit nézett a Toby szerintem Maya-ra hasonlított... És azért is gondolom, hogy talán ő lehet, mert nekem már a halálaval kapcsolatos dolgok is elég gyanusak voltak anno, meg maga a csaj is fura volt néha :D az hogy most Ali segít nekik vagy ellenük van, hát nagyon jó kérdés...
2013. márc. 23. 15:35
 5/14 anonim válasza:
én elsőre megnéztem angolul,aztán magyarul hogy értsem miket nem értettem,megértettem ki gyújtotta fel a hát kit nézett toby amikor leütötték. toby Jennát nézte és shana ütötte le shana és jenna gyújtotta fel a házat.és sztem is allison a piros kabátos lány de amit hiszünk,nem ilyen egyszerű szóval tuti nem allison ez túl kiszámitható lenne:)úgy várom a következő részt jajjj nem tudom ki volt a csomagtartóban.:S
2013. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és mikorra várható pontosan a 4. évad azt nem tudjátok?
2013. márc. 24. 17:43
 7/14 anonim válasza:
100%
június 11
2013. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

megerősítem, június 11. :D

Én rohadt ideges voltam, hogy nem derült ki semmi :DDD

2013. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
azt mondják hogy Alisonnak van egy ikertestvére és ő igazából Alison, és a meghalt Ali az nem ő volt hanem az ikertestvér. És valószínűleg a másik Ali ölte meg Alit. :DDDDD vagy mi, nekem ezt mondják
2013. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dinnyelove ***** válasza:

Sziaa. Szerintem a vörös kabtos lány Ali, vagy az ikertestvére.(sok ilyenről hallottam) Vagy Cece. Serintem a kapucnis akit toby látott Jenna volt és talán Shana vagy Melissa ütötte le hátulról. A csomagtartóban meg valószínűleg egy holttestet találtak.

Amúgy szerintem jó rész volt de képtelen vagyok várni június 11-ig :// :D

2013. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!