Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fiúknak a Gossip Girl (pletyka...

Fiúknak a Gossip Girl (pletykafészek) című sorozat ajánlott?

Figyelt kérdés

Fiú vagoyk és egyik lány barátom mondta,h kezdjem el nézni a Gossip Girl sorozatot mert tökjó, bár jobban szeretem az akciót, de néha megnéztem a született feleségeket is. Ez a sorozat nagyon csajos, vagy lehet azér rajta röhögni stb.

(18vagyok)



2013. márc. 22. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy szám sorozat, csajoknak általában nem olyan nagy szám az ízlésük, szóval tényleg ne gondolj valami komolyra, de azért nézhető. Sehol sincs egy Game of Thrones vagy egy Breaking Bad-hez, hogy csak párat említsek, sőt, a helyedben nem is nagyon nézném, max ha tv-ben megy nem kapcsolnék el, de ha szempont, hogy a csajjal legyen +1 közös témátok akkor azért nézz bele, mert nézhető.
2013. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem akarok semmi komolyat ettől a lánytól, nem azért, csak magam szórakoztatására, hogy jó sorozat-e. Most a Walking Deadet nézem és nagyon szeretm, annál úgy ki merem jelenti, hogy nem lesz jobb sorozat, hogy egy percet se látok belőle.:D De azért nézném, ha jó néhanéha:D majd meglatom ,megnézek egy részt:D
2013. márc. 22. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem. egy barátom is kérdezte hogy miez, mondtam hogy ez női sorozat. (személyes kedvencem) :D 14/L
2013. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!