Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, sajnos...

Draqtagon kérdése:

Keresek egy filmet, sajnos nemtudom a címét, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
nagyon rég keresek egy filmet,de nembírom megtalálni.egy középkori filmről van szó,és azthiszem rómában játszódik.nagyon régen láttam a filmet és csak ilyen foszlányaim vannak belőle.na a lényeg az hogy az egyik jelenetben az van (ha jól emléxem) hogy caesar lefekszik az anyjával, azt mondja az anyja neki "gyere kedvesem,tudod hogy ez megnyugtat".azthiszem valami olyasmiről van szó hogy ki lessz a herceg,vagy a trónorörökös.azthiszem valami gyilkosság is van a filmben.de az a baj hogy keverem a gladiátorral szóval lehet nem pontosak az adatok.de minden esetre az a film kellene amiben van az a jelenet amit feljebb elmeséltem. előre is köszi

2013. márc. 23. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor most a Caesar idejében játszódik (ókor) vagy a középkorban?
2013. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
caesar idejében,ha jól tudom .
2013. márc. 24. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!