Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok új akciódús Animéket...

Tudtok új akciódús Animéket ajánlani?

Figyelt kérdés
újabbak érdekelnének csak max 2009-től. Mit ajánlotok? Ao No Exorcist, D.Gray man, Gulity crown, Bleach, Naruto hasonlók érdekelnének, leginkább olyanokat szeretem ahol a főszereplő különleges képességre tesz szert stb. Régieket nem szeretem mert nekem már túl elavultnak tűnik a "grafika" az újakhoz képest.
2013. márc. 23. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát barátom , az már rég rossz ha csupán grafikáról ítélsz meg egy animét , amúgy a mostanik közt is van gyengébb grafikailag .

Egyébként a D.Gray-Man 2006-2008as.

Ezeket shounen fightoknak hívják , egyik leggyakoribb műfaj , a műfaj legjobbjai a One Piece és a Hunter x Hunter (2011) . A One Piece igaz kezdetleg régies a grafikája de messze agyon gyalázza az általad írottakat.A HxH-t is nagyon ajánlom , nem az a sablon mint a naruto bleach meg a többi tömegszar esetében , lassan jőn az új arc , hallottam az elég kegyetlen lesz .

A Harmadik Fight amit nagyon ajánlok a Claymore , véres brutális és epic , kár hogy nem folytatták .


A Guilty Crown pedig egy iszonyat gyenge Code Geass utánzat . Ha a Code Geass-t egyébként nem láttad volna , kötelező jelleggel egyik legjobb anime , a legzseniálisabb főszereplővel .


S a többi tömeg shounen fight :


Dragon Ball

Beelzebub

Busho Renkin

Kekkaishi

Toriko

Fairy Tail

Hunter x Hunter

Katekyou Hitman Reborn

Claymore

Kenshin

Nurarihyon no Mago

Sengoku Basara

History's Strongest Disciple Kenichi

Kyou kara Maou!

MäR-Heaven

Basilisk: Kouga Ninpou Chou

Saint Seiya

Shaman King

Yu Yu Hakusho

2013. márc. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régieket nem szeretem mert nekem már túl elavultnak tűnik a "grafika" az újakhoz képest. nem értek egyett kár ezért kihagyni animét.


Dragonball akció dús látványos izgalmas. Yu yu hakuso szintén jó Slayers is. Soukou no Strain 2008as. Soukou no Strain 2004 Dragon Drive 2002-2003 mind jó darab.

2013. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

deadman wonderland

lehet nem kimondottan fight-os, de nagyon jó!

2013. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!